Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

Dračí hry

Choice of the Dragon
Choice of the Dragon (2009)
Zkuste si, jaké je to být drakem - plenit města a nechat se uctívat jako boha a nebo chytře vládnout ze své hromady zlata. Choice of the Dragon je textová hra, kde si můžete vybrat více možností vývoje vašeho příběhu. A tento příběh je o vás, drakovi :)
1   0   0
100 %
Dragons World
Dragons World (2014)
Odpočinková hra, kde se staráte o své dráčky. Postupně je můžete množit a objevovat tak nové druhy draků, nebo je můžete nechat bojovat s draky jiných hráčů. Samotná hra je zdarma, nicméně pokud chcete zrychlit stavění a vývin draků, musíte si připlatit (takže typické freemium).
0   3   1
? %
Dragon Land
Dragon Land (2016)
Je to dobrodružná 3D adventúra. Hlavné postavi sú rozmanité druhy drakov. Hra sa dá hrať ako príbeh ktorým pomali postupujete ale aj multiplayer. Môžete hrať proti iným hráčom a umiestňovať sa tak v rebríčkoch. Mnoho ak nie všetci draci pochádzaju vzdľadovo z hry Dragon City. Svôjmu drakovi zbierate level. Hra sa podobá na seriu hier Spyro a Crash Bandicoot.
1   3   1
? %
Dragon Blaze
Dragon Blaze (2004)
Je to vertikálně scrollující shoot-'em-up pro hrací automaty a konzoli Playstation 2. Máte na výběr ze čtyřech charakterů: Quaid, Sonia, Ian, a Rob. Každý z těchto charakterů letí na vlastním drakovi a má standartní výstřel, nabitý výstřel a bombu (jako u většiny her od studia Psikyo).
2   12   5
60 %
Dragon Blade: Wrath of Fire
Dragon Blade: Wrath of Fire (2007)
Vtělíte se do mladého dobrodruha Dala, který hledá šest kousků legendárního dračího meče, který má ohromnou sílu. V každém ze šesti kousků tohoto meče je také uzavřena duše jednoho draka. Úkolem Dala je tedy posbírat každý ze šesti kousků meče a zabít zlého černého draka, který drancuje jeho svět. Při hledání kousků meče musíte také zabít draky, které je stráží. Díky tomu získáváte nové schopnosti z poražených draků.
2   12   6
60 %
Dragon Rage
Dragon Rage (2001)
Dragon Rage je hra, ve které se ujmete draka Caela, který utekl ze zajetí orků, aby rasa draků nevyhynula. Průvodcem Caela se stane duch Adara. Jako drak máte spoustu schopností jako například uchopování a pouštění předmětů, kousání, a samozřejmě chrlení ohně. Manu získáváte ze snědených orků a zdraví ze zvířat. Pokaždé, když osvobodíte chyceného ducha, tak vas naučí různé schopnosti, které poté můžete použít. Orkové mají ale také své speciální jednotky, jako například věže, katapulty, lodě nebo vzducholodě. Hra měla být původně Might and Magic titul.
2   12   4
90 %
Crusade of Destiny
Crusade of Destiny (2009)
V téhle hře hrajete za "Bezejmenného" hrdinu a vaším úkolem je sestavit legendární dračí meč a porazit s ním draka. Zlá sestra hodné královny Mordrid chce s drakem uvalit chaos na svět a je na vás jí to překazit. Střídá se den a noc, umíte plavat, potopit se, bojovat, a mluvit s NPC. Levelujete, a rozvijíte svou postavu na maximální level (nebudete ale moci osvojit všechny dovednosti, takže se spokojíte jenom se dvěma classami hrdiny- Bojovník, Lukostřelec a Mág máte na vybranou).
1   12   3
100 %
Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor
Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor (2001)
Co se stane, když ve spolupráci s Ubisoftem se skříží základy Heroes of Might and Magic a Baldur´s Gate (AD&D)? Vznikne tato hra. PoR-RoMD je povedená RPG ve které s hrdiny procházíte světem PoRu (opět Forgotten Realms) a zase se prosekáváte celým příběhem, abyste jse dozvěděli, proč se neštěstí šíří z bájného elfího města Myth Drannor až do New Phlanu (vaše rodné město). Tvorba party je na místě i tady (rovnou čtyři postavy na začátku ze šesti maxima) a hurá do hry. Systém boje je na hexové mapce na tahy a i zde určuje vaše strategie postup za vítězstvým. Draci se objevují v trošku odlišném kabátě (protože zde jsou nějací nepřátelé provedeni skutečně originálně).
1   12   5
80 %
Legend of Grimrock II
Legend of Grimrock II (2014)
Legend of Grimrock II je akční role-playing hra zasazená ve fantasy světe. Příběh se točí okolo skupinky vězňů, kteří ztroskotali na ostrově po tom, co se jejich loď dostala do bouře a ztroskotala. Ujmete se této skupinky vězňů a v klasickém stylu her, jako je například Dungeon Master, s nimi budete prozkoumávat tajemný ostrov Nex. Na své cestě řešíte různé hádanky a objevujete skryté místnosti, které můžou strážit nepřátele, jako například obří želvy nebo dračího jezdce. Ve hře je také implementována změna dne a noci, což je novinka v této sérii.
2   12   4
90 %
Thanatos
Thanatos (1986)
V této akční 2D hře se ujmete role zeleného draka jménem Thanatos. Thanatos musí zachránit čarodějku Eros, kterou uvěznil zlý pán podsvětí. Po její záchraně se s ní drak vydává najít knihu kouzel, díky které chtějí vyvolat kouzlo, které by přineslo osvícení do jejich světa. Cestu jim kříží různá monstra - od pavouků až po jiné draky.
1   12   5
40 %
Brány Skeldalu 1-2
Brány Skeldalu 1-2 (1998)
První díl této "krokovky" vytvořil v roce 1998 jediný člověk a několik let nato studio Napoleon Games dotvořilo pokračování (v roce 2014 hra vyšla i pro android). Hra má skutečně něco jako krokovo-tahový systém pro pohyb světem a tak potkáváte náhodné protivníky. Cílem je nastolit mír, který v Rovenlandu narušil rituál pěti mágů. Draci se vám ukážou jako tuzí protivníci a jsou odolní na určité živly (jmenovitě třeba Větrný, Ledový a Ohnivý drak). Na většinu z nich narazíte na Větrné hoře a před koncem hry.
1   12   1
60 %
Might & Magic X: Legacy
Might & Magic X: Legacy (2014)
Might & Magic X: Legacy je již desátý díl v sérii Might & Magic a první díl, který byl vydán poté, co Ubisoft získal značku Might & Magic. Děj hry se odehrává několik let po událostech ze hry Might & Magic: Heroes VI. V této hře ovládáme až čtyři charaktery najednou a celá hra se odehrává na podobných polích, jako jsou například na šachovnici. Ve hře ovšem nejsou barevná a můžete se pohybovat na tahy jak chcete v rámci čtverců. Takto funguje také soubojový systém, který je tahový. Můžeme potkat různé příšery, mezi nimiž jsou také draci, kteří se také hýbají ve vyznačených čtvercích.
2   12   6
90 %