Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

Dračí seriály

Skylanders Academy
Skylanders Academy (2016)
Seriál Skylanders Academy je inšpirovaný hernou sériou Skylanders. Narozdiel od hry sa v seriály stali hlavné postavy strážcami sveta Skylands iba nedávno a svoje schopnosti si ešte osvojujú. Príbeh sa točí okolo mladého draka menom Spyro a skupiny jeho kamarátov ktorý sa stali alebo už boli Skylanderi. Celú zápletku seriálu odštartuje útok zlého čarodejníka Kaosa a neskôr zločineckého gangu menom Doom Raiders. Neskôr sa do akadémie pridá ďalšia známa postava mladá dračica Cynder, známa zo série The Legend Of Spyro. Z tejto série sa objaví aj známi záporák zlý dračí kráľ Malefor. Taktiež referencia na nedávny herný diel Skylanders kde sa vyskytol aj Crash Bandicoot bola vnesená do jednej epizódy seriálu.
1   7   2
100 %
Král Šamanů
Král Šamanů (1998)
Děj se točí kolem Yoha Asakury, mladého chlapce který přichází do Tokia, aby se účastnil velkého turnaje Šamanů. Každý šaman je totiž spojen se svím strážným duchem (Yohův je Amidamaru, japonský samurai), se kterým bojuje proti ostatním. Na své cestě potkává mnoho protivníků i přátel. Mezi nimi musím zmínit hlavně motorkáře Ria. Ten není šamanem, ale i on nakonec zvítězí nad samým sebou a doprovázet ho na Yohově cestě bude s Tokagherem. Později dostává po tréniku se Tokaghero (česky Tokagéro) změnit na jakousi dračí motorku (Yamata No Orochi). Turnaj tedy začíná a vítěz může být jenom jeden Šaman.
1   12   5
80 %
Blue Dragon
Blue Dragon (2007)
Blue Dragon je anime na motivy stejnojmenné hry. Pojednává o šesti přátelích a jejich stínech. Tyto stíny jim pomáhají v boji proti zlu. Mezi stíny patří ikonický Blue Dragon (modrý drak), ten patří Shuovi - hlavní postavě.
1   12   2
60 %
Hercules
Hercules (1998)
Seriál popisuje události, které se děly v letech, kdy se Hercules snažil stát hrdinou. Hercules tak navštěvuje školu, trénuje s Philem a se svými přáteli - Ikarem a Cassandrou se dostanou do nejednoho průšvihu. V seriálu se Hercules setká s mnoha dalšími postavama z filmu, hlavně s bohy. Hercules také bojuje s různými monstry, například Echidnou, červeným vodním drakem a dalšími.
1   12   1
40 %
Pocket Dragon Adventures
Pocket Dragon Adventures (1996)
Pocket Dragon Adventures je dětský, animovaný seriál. V každém díle seriálu jsou dva kratší příběhy o šesti dráčcích - Filbert, Zoom-Zoom, Specs, Scribbles, Binky a Cuddles. Tito dráčci bydlí v zámku u hodného čaroděje a zažívají plno zábavných dobrodružství.
1   12   1
100 %
My Little Pony: Friendship is Magic
My Little Pony: Friendship is Magic (2010)
My Little Pony: Friendship is Magic je seriál, který si získal velkou popularitu u všech věkových skupin. Pojednává o poníkovi jménem Twilight Sparkle a o jejích kamrádkách - Rainbow Dash, Fluttershy, Rarity, Applejack, Pinkie Pie, které žijí v zemi zvané Equestria. Prožívají spolu různé příhody a pomáhají obyvatelům městečka Ponyville a hlavně princezně Celestii. V seriálu je hojný výskyt draků. Jako příklad je třeba malý drak Spike, pomocník Twilight Sparkle, nebo drak Discord.
2   12   3
70 %
Rytíř Mike
Rytíř Mike (2012)
Mike the Knight je seriál určený hlavně pro menší děti. Seriál pojednává o Mikovi, malém rytíři, který prožívá různá dobrodružství. Mike chce být totiž jako jeho otec, král, který je vždy pryč na různých výpravách. Spolu s Mikem vystupují v seriálu například vikingové, trollové a Mikova sestra, která je čarodějnice. Mike má také za kamarády dva draky - Sparkie, který chrlí oheň a Squirt, který naopak chrlí vodu
1   12   4
100 %
Blazing Dragons
Blazing Dragons (1996)
Blazing Dragons je Kanadsko-Francouzský animovaný seriál. Seriál vypráví o vynalézavém drakovi Flickerovi a o příhodách jeho krále Allfire a jeho rytířů čtvercového stolu, kteří válčí se zlým rytířem Geoffreyem. Flicker je také zamilovaný do princezny Flame a tak se chce stát rytířem, aby si ji mohl vzít. V seriálu tak vystupují draci jako 'ti hodní'a lidé jako 'ti zlí'. Seriál také paroduje legendu o králi Artuši.
2   12   1
80 %
Fantaghiro
Fantaghiro (1999)
Princezna Fantaghiro pomocí svého přívěsku, který nosí stále na krku, dokáže přivolat draka. Ten jí pomáhá v boji proti silám temnoty, zlému čaroději Darkenovi. Přemoci ho jí pomáhá také neutuchající láska a odvaha.
1   12   4
40 %
Yū Gi Ō: Duel Monsters
Yū Gi Ō: Duel Monsters (2000)
Je to o malém chlapci jménem Jaden Yuki, kterému se splní sen a dostane se do Akademie duelu. Celé anime je o karetní hre Yu-Gi-Oh, při níž karty 'ožívají'. Velmi vzácné jsou karty draků, z nichž nejvzácnější je karta ''Nebeský drak''. Některé dračí karty se dají 'spojit' a vznikne ještě silnější drak. Malý Yuki ve svém dobrodružství se potkává se spoustou nepřátel, kteří ho chtějí zničit a nebo zničit svět.
0   12   0
67 %
The Chronicles of Narnia
The Chronicles of Narnia (1988)
BBC vytvořilo seriál podle knihy Letopisy Narnie, jehož scénářem byla právě samotná kniha. Seriál sem ve světě neproslavil tak moc, jako právě filmová verze, která se dělala s moderními speciálními 3D efekty. Zde si BBC ještě vytvářela své efekty sama. Dokonce si sami postavili i draka, který vystupuje v sérii o Plavbě Jitřním poutníkovi. Jediný moderní efekt, který se použil byl klasický trik s tzv. greenscreenem, tedy se zeleným plátnem. Tehdy ale technika nebyla tak dokonalá a jde jasně poznat, kdy je tenhle efekt použit.
1   12   2
60 %
Pokémon
Pokémon (1997)
Velmi známý japonský seriál, ve kterém hlavní roli hraje Ash Ketchum, který je jeden ze sběratelů pokémonů. Pokémoni jsou zvláštní tvorové, každý vypadá jinak a má jiné vlastnosti. Jsou zde však i dračí pokémoni, kteří mají typické dračí rysy. Mezi takovým pokémony je nejznámější Charizard.
2   12   3
90 %