Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

Dračí filmy

Dračí srdce: Pomsta
Dračí srdce: Pomsta (2020)
Povedené pokračování které navazuje na předešlé filmy avšak poprvé je ztvárnění drak samice a místo ohně plive led. Film je doprovázen líbivým soundtrackem který dobře známe již z prvního filmu.
3   3   2
100 %
Pokémon: Detektiv Pikachu
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)
Jedná sa o filmové spracovanie hernej predlohy pričom film dodržuje príbeh. Dej sa odohráva v meste Ryme city. V diele sa vyskytuje veľké množstvo Pokémonov kde je aj známi dračí zástupca Charizard.
0   2   0
? %
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3 (2019)
Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to rozkošná bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží. Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?
1   4   4
100 %
Dragonheart 4
Dragonheart 4 (2017)
Drak jménem Drago se snaží ukončit spory o trůn mezi bratrem a sestrou, jež jsou obrařeni dračími schopnostmi.
1   0   1
80 %
Dobryňa Nikitič a tříhlavý drak
Dobryňa Nikitič a tříhlavý drak (2006)
O statečném chlapíkovi, který zachránil princeznu. Před dávnými časy, ale zas ne tak dávno, žil na Rusi udatný bohatýr. Byl urostlý a vysoký, slovem a písmem řeči znalý, bojovník smělý a hodovník veselý. Třásli se nepřátelé, sotva zaslechli jeho slavné jméno Dobryňa Nikitič. Žil v těch dobách bohatý kupec jménem Kolyvan, syn Berendějův. Byl po pravdě řečeno dost nesnesitelný. Byl zlý, protože byl tak bohatý, nebo možná z jiného důvodu. Ale dobrým lidem nic dobrého neudělal. A ještě při něm prý stály temné síly v různých hazardních hrách. A právě Kolyvan se rozhodl získat za ženu sličnou princeznu. Ovšem to by se mu nesměl do cesty připlést Dobryňa...
0   0   0
73 %
Můj kamarád drak
Můj kamarád drak (2016)
Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham (Robert Redford), děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami... dokud nepotká malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A podle Petova popisu se Elliot v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Za pomoci Natalie (Oona Laurence), jedenáctileté dívenky, jejíž otec Jack (Wes Bentley) vlastní místní pilu, se Grace vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje.
1   1   2
80 %
Dračí princ
Dračí princ (2015)
Drak unesie uprostred svadby princeznu Miroslavu na svoj ostrov. Princezná stráca všetkých blízkych, priateľov aj ženícha, avšak na ostrove stretáva tajomného mládenca Armana. Jeho tajomstvo však Miroslava zistí, ale bude už neskoro. Veľmi skoro pochopí ako moc láska niekedy bolí.
1   4   1
100 %
Herkules
Herkules (1997)
Flm Hercules je pohádka studia Disney, která je inspirována řeckými pověstmi o Herkulovi. Pohádka vyprávi příběh o tom, jak po narozeni Hercula ho Hádes zbaví jeho nadpřirozenosti, ale ne úplně a tak zůstane Herkulovi nadlidská síla. Herkules ale již nemůže zpět na olymp a jediná možnost, jak se na něj vrátit je ta, že se stane pravým hrdinou. Tak začíná jeho cesta za navrácením jeho nesmrtelnosti. Při jeho cestě mu Hádes nachystá různé překážky a mezi nimi je i obávaná Hydra.
1   12   6
20 %
Dragons Nest: Warriors´ Dawn
Dragons Nest: Warriors´ Dawn (2014)
Altera byla kdysi zemí plnou míru a prosperity. Lidé a elfové vlastnili každý svou zemi ale i tak sem tam vedli spolu války o teritorium. Kdesi v Černých Horách se ale probouzí zlo v podobě Černého Draka, kterého v minulosti již předkové porazili. Elfí princezna Nerwin se proto s Liyou vydává za králem lidí aby zapoměli na minulost a utvořili alianci. Děj se ale točí kolem Lamberta, malého průzkumníka. Lambert se chce stát válečníkem a tak se tedy s několika dalšími spojenci vydává na cestu za Drakem. Efekty jsou skvělé (ikdyž některé prvky jsou tak trochu "vypůjičené"), a příběh je doplňen i humorem. Na překvapení pochází tento film z Číny, ale typické anime se nekoná. I tak za zhlédnutí rozhodně stojí. Pokračování je plánováno někdy v létě 2016.
1   12   4
100 %
47 róninů
47 róninů (2013)
Příběh filmu vycházi ze skutečného příběhu o 47 roninech. Hlavní postava, Kai, je sirotek, který je napůl Japonec a napůl Brit. Tito lidé nemají příliš vysoké postavení ve společnosti a tak Kaiovi, když se snaží všechny varovat, nikdo nevěří, že viděl čarodějnici. Ukáže se, že čarodějnice pomáhá lordu Kirovi, který chce uskutečnit spiknutí na Kaiova pána, lorda Asana. Plány lorda Kira se daří a zanedlouho lord Asano musí zemřít. Jeho samurajové se tak stanou róniny (bez pána) a jsou vyhnáni. Kai se k nim připojí a společně se vydají na výpravu, aby získali meče a pomstili se. Jednou z překážek je samotná čarodějnice, která se umí proměnit na draka a tuto schopnost použije v závěrečném souboji s Kaiem.
1   12   7
100 %
P-51 Dragon Fighter
P-51 Dragon Fighter (2014)
Děj se odehrává za druhé světové války. V letech 1943, kdy byly nacistické síly potlačovány byl schopný Adolf Hitler vymyslet cokoliv, aby válku vyhrál. Nacistům se podařilo najít zachovalé dračí vajíčka a oživlé draky vychovali ve svůj prospěch. Dospělí draci pak bojují po boku nacistů proti spojeneckým jednotkám. Spojenci dají dohromady tým plný jejich nejlepších letců, aby porazili nacistické draky a vyřídily i ty ještě nevylíhlé.
1   12   2
100 %
Pete's Dragon
Pete's Dragon (1977)
Pete's Dragon je napůl animovaný a napůl hraný film. Je o malém sirotkovi Petovi, kterému v životě pomáhá neviditelná síla. Tato síla je ale ve skutečnosti drak Elliott, který může být podle libosti neviditelný nebo viditelný. Všichni si myslí, že Elliot je pouze Petův imaginární kamarád, ale jednou se lidé dozví, že je to pravý drak a chtějí ho chytit, protože si myslí, že je zlý. Pete tak musí pomoci Elliottovi a lidem dokázat, že Elliott zlý není.
2   12   3
100 %