Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

O webu

ChciDraky.cz se snaží o seskupení všech prodejných předmětů s dračí tématikou - oblečení, dekorace, šperky, figurky, knihy, filmy, hry, plakáty a další dračí věci. Jednotlivé dračí předměty jsou přehledně uspořádány podle kategorií a lze v nich vyhledávat pomocí tagů a fulltextového vyhledávání. Zároveň ChciDraky.cz funguje jako srovnávač zboží, což vám umožní koupit si oblíbené dračí věci s nejlepší cenou, dobou dodání a cenou dopravy. Cílem je seskupovat dračí věci z co nejvíce českých (a slovenských) e-shopů.

Kromě dračího zboží zde najdete i obsahovou sekci s dračími filmy a seriály.

Kdo jsme

Vojtěch "Flaiming" Oram

Programátor, marketér, správce obsahu

Vojtěch "Flaiming" Oram

K drakům jsem se dostal poprvé v roce 2003, kdy jsem narazil na diskuzi o dracích ještě na starém webu časopisu Pevnost. Draci si mě téměř ihned podmanili a já jakožto technický typ jsem jim začal vytvářet webové stránky. V roce 2005 se z toho vyloupl web Draci.info, kolem kterého se postupem času vytvořila velká komunita draků a dračích příznivců. Dnes má tento web kolem 250 aktivních uživatel, pořádá výstavy dračí tvorby a navíc vydává každý rok dračí kalendář.

Web ChciDraky.cz jsem založil proto, abych umožnil všem nadšencům do draků jednoduše najít a srovnat dračí předměty.

Lenka "Yeyra" Oram

psychická a jiná podpora, kritik

Lenka "Yeyra" Oram

Dneska už bych nedokázala přijít na to, kdy přesně si mě podmanili draci. Vždycky jsem si vymýšlela nějaké příběhy, nebo kreslila vymyšlené bytosti. V roce 2003 jsem se stala čelnkou Draci.info na základě reklamy v časopise ABC.

V posledních letech jsem se aktivně účastnila projektů Draci.info a moji tvorbu jste mohli potkat v kalendářích (2009, 2010, 2011, 2013 a 2014), v pexesu, nebo na výstavách (2009 v Praze, 2010 na Festuvalu fantazie v Chotěboři, 2011 v Praze). Také jsem organizovala sbírku textů Stíny křídel, v níž měli draci hlavní slovo.

Jak zde můžete propagovat své zboží?

Pokud máte eshop s dračimi předměty, rádi je vám zde zveřejníme. Není to však zdarma - propagace je monetizována skrze affiliate marketing. Reklama formou affiliate marketingu je jedna z vůbec nejvýhodnějších metod propagace. Neplatíte za prokliky ani za zobrazení, ale jen a pouze za opravdu uskutečněnou objednávku. Více o affiliate marketingu se dozvíte například na Wikipedii.

Pro vystavení dračiho zboží na ChciDraky.cz stačí splnit následující podmínky:

  • Vlastnit funkční eshop, který obsahuje drači oblečení, figurky, šperky a nebo jiné předměty s dračí tématikou.
  • Poskytnout denně aktualizovaný soubor s daty o vašem zboží (nejlépe ve formátu XML podle specifikace Heuréky). Není třeba mít vyfiltrované pouze drači zboží, můžeme si to vyfiltrovat na naší straně.
  • Umožnit vložení affiliate skriptů do stránek eshopu pro započítávání konverzí.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište na email info@chcidraky.cz.