Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Legenda o Mulan 2

90 %

Krásná a odvážná hrdinka se vrátila. A je šťastná jako nikdy předtím, protože ji generál Shang požádal o ruku. Přesto se objeví nečekaná překvapení. Jejich štěstí se jim snaží kazit nezbedný Mushu, který se jako rodový ochránce snaží držet zamilovaný pár co nejdále od sebe. A k tomu je tu ještě jeden obtížný úkol - doprovázet tři princezny přes celou Čínu za jejich manžely. Princezny se však do svatby nehrnou. Jejich muži jim byli prostě vybráni. Když to Mulan zjistí, rozhodne se rázně zakročit.Těšte se na skvělou komedii, podmanivou hudbu a dojemný příběh o odvaze a přátelství.

Rok
2004
Původní název
Mulan II
Žánry
Animovaný, Komedie, Muzikál, Rodinný
Délka
79 min
Produkce
USA
Režiséři
Darrell Rooney
Herci
Ming-Na Wen, B.D. Wong, Lucy Liu, Harvey Fierstein, Sandra Oh, Gedde Watanabe, Lauren Tom, Pat Morita, George Takei, June Foray, Sun-tek Oh, Frank Welker, Jeff Bennett, Tress MacNeille, Rob Paulsen, Brian Tochi, Liliana Mumy
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 7 měsíců v minulosti
  MelanieTheDragon

  Fajná rozprávka o emancipovanej žene. Pekné pokračovanie, splnilo očakávania od Disney filmu. Humor, dobrodružstvo, všetko, čo má byť v rodinnom filme.

 • avatar
  3 roky, 7 měsíců v minulosti
  Peatres

  Mulan...Krásna ukážka,že aj ženy sa môžu rovnať mužom.Je to plné napätia a vtipu,kráne spracovaná animovaná rozprávka :)

Galerie

Přihlásit pro přidání obrázku

Videa

 • Mulan 2 trailer [EN]
  4 roky, 3 měsíce v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa