Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image

Jak vycvičit draka 2

95 %

Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Příběh poskočil o pět let dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikinské teenagery, zatímco Škyťák dává přednost osamělým spanilým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy a nové draky. Jedno z jejich dobrodružství je přivede do těžko přístupné ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova dávno ztracená matka Valka. Na láskyplné objetí matky se synem ale není čas, protože nad soužitím lidí a draků se stahují mračna, která se přihnala díky Dragovi, mocichtivým a samozvaným „dračím bohem", kterému slouží nafoukaný lovec draků Eret. Tihle dva představují nebezpečí, se kterým sám Škyťák s Bezzubkou nic nezmůžou, a tak dají dohromady starou partu, do níž kromě Astrid patří i Tlamoun, Snoplivec, Rybinoha a dvojčata Ťafan a Rafana. Spolu s nimi se ale budou muset mocnému nepříteli postavit i Škyťákův otec, vikinský náčelník Kliďas Velikán a především jeho matka Valka. Naučit táhnout tenhle nesourodý spolek za jeden provaz bude nesmírně obtížné. Bez toho ale nebudou mít obyvatelé Blpu sebemenší šanci.

Rok
2014
Původní název
How to Train Your Dragon 2
Žánry
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Délka
105 min
Produkce
USA
Režiséři
Dean DeBlois
Herci
Gerard Butler, Jay Baruchel, Kristen Wiig, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, America Ferrera, T.J. Miller, Craig Ferguson, Djimon Hounsou, Kit Harington, Cate Blanchett, Simon Kassianides
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 3 měsíce v minulosti
  Peatres

  Krásne pokračovanie.Trochu som sa obávala,že 2. diel nebude taký dobrý ako ten 1,no bolo to celkom fajn.

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  MelanieTheDragon

  Pekné pokračovanie, hoci od knižiek, na ktorých je to založené to má pomerne ďaleko. Krásne spravené dráčiky, farebné, detailné. Niektoré časti sú trochu smutnejšie a úmrtie mi tu prišlo trochu zbytočné. Inak dobrodružstvo, ako má byť.

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Elvien

  Krásná ukázka toho, že i druhý díl filmu může stát za to! Přes vážnější a smutné či napínavé momenty je to zároveň nekončící linie vtipů, které jsou vkusné a baví vás, i když film vidíte už podesáté. Troufám si doufat, že bude trojka!

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Etalus

  Perfektní. Stejně jak jednička, tak i dvojka mě mile překvapili a nebylo to něco obyčejného, co se vídá v normálních filmech. Byl to i docela dojemný film.

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Argus

  Krásne a dôstojné pokračovanie prvej časti. Užasne animačné efekty a detaily ktoré vtiahnu diváka do deja

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Signus

  Krásne pokračovanie len smrť Chladnobrva bola smutná ale má to aj pekných nových drakou a Perfektný príbeh :)

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  FlameCZ

  Opravdu důstojné a vyspělé pokračování jedničky, které nemá pro milovníky draků a dráčků jedinou vadu. Těžko se to popisuje, a tak nejlépe uděláte když ho půjdete okamžitě shlédnout, a již se nemohu dočkat na 3 díl, který snad nasadí laťku ještě výše, a věřím že celá tato série, jak 1 tak i 2 díl, patří mezi nejlepší animované filmy, které máte možnost najít. :)

 • avatar
  4 roky v minulosti
  Dekker

  co dodat :) .. k tomuto pokračování nelze dodat nic co se dá vystihnout slovy. Je to rozhodně něco na co se vyplatí jít do kina, a ne jednou :D. Autoři si sami nasadili velice vysoko laťku pro třetí díl. Překonat to snad může jen odhalení dalších Nigth furry :)

 • avatar
  4 roky v minulosti
  flaiming

  Druhé díly filmů bývají často horší než první film, ale v případě filmu Jak vycvičit draka 2 to neplatí. I přes fakt, že se hrdinové dostávají do pubertálního věku, což je dost těžké podat vkusně. Nicméně povedlo se a výsledek je více než koukatelný :) Kromě starých známých se tu setkáme s mnoha novými druhy draků, viz galerie.

  Již je potvrzená informace, že bude natočen i třetí (a poslední) díl. V9ce informací se můžete dozvědět na http://jakvycvicitdraka3.cz/ :)

Galerie

Přihlásit pro přidání obrázku

Videa

 • Jak měl skončit film Jak vycvičit draka 2 [EN]
  4 roky v minulosti
  flaiming
 • Jak vycvičit draka 2 trailer [EN]
  4 roky v minulosti
  flaiming
 • Jak vycvičit draka 2 trailer [EN s titulky]
  4 roky v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa