Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
Spouštíme ChciDraky.cz!

Spouštíme ChciDraky.cz!

Chcete draky? Pokud ano, pak je tento web dělaný právě pro vás :)

ChciDraky.cz se snaží o seskupení všech prodejných předmětů s dračí tématikou - oblečení, dekorace, šperky, figurky, knihy, filmy, hry, plakáty a další dračí věci. Jednotlivé dračí předměty jsou přehledně uspořádány podle kategorií a lze v nich vyhledávat pomocí tagů a fulltextového vyhledávání. Zároveň ChciDraky.cz funguje jako srovnávač zboží, což vám umožní koupit si oblíbené dračí věci s nejlepší cenou, dobou dodání a cenou dopravy.

Zatím zde máme poměrně omezenou nabídku předmětů z eshopů MetalShop.cz a FanToys.cz, v současné době ale navazujeme kontakty s dalšími eshopy. Máte se na co těšit - cílem je seskupovat dračí věci ze všech Českých eshopů!

Aktuální podoba webu představuje nutné minimum pro fungování, ale v blízké budoucnosti přibydou kromě dalšího zboží i nové funkce, jako hodnocení předmětů a eshopů, pridávání předmětů do oblíbených, wishlisty a posílání nově přidaných dračích předmětů na email. Máte se na co těšit :)

Budeme velmi vděční za jakýkoli komentář, ať už pozitivní nebo negativní. Web je zatím v záběhu, takže se mohou objevit drobné chyby, které se samozřejmě budeme snažit co nejdříve opravit.

Drakům zdar!