Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image image image

Hra o trůny

85 %

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí - pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty - je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky... Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

Rok
2011
Původní název
Game of Thrones
Žánry
Dobrodružný, Drama, Fantasy
Délka
60 min/díl
Produkce
USA, Velká Británie
Režiséři
Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil Marshall, David Petrarca, Alik Sakharov, David Nutter, David Benioff, Alex Graves, Michelle Maxwell MacLaren, D.B. Weiss
Herci
Lena Headey, Peter Dinklage, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Sean Bean, Michelle Fairley, Mark Addy, Iain Glen, Julian Glover, Aidan Gillen, Ron Donachie, Rory McCann, Jason Momoa, Sophie Turner, Kit Harington, Richard Madden, Maisie Williams, Jamie Sives, Jerome Flynn, Donald Sumpter, John Bradley, Jack Gleeson, Isaac Hempstead-Wright, Natalie Dormer, Harry Lloyd, Rose Leslie, Charles Dance, Alfie Allen a mnoho dalších.
Počet sezón
5
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 2 měsíce v minulosti
  Etalus

  Kdo by to neznal, že. Jen mi vadí, že tam často někdo umře.

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Kyrie

  Moc hezká interpretace knihy. Seriál má obrovský, rozlehlý svět takže o různorodost není nouze - od mrazivé stěny "The Wall" po pískem zalitý "Dorne". Také jsou velice zajímavé zvraty v příběhu, některé z nich rozhodně nebudete čekat!

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Argus

  Vynikajúci seriál plný dramatických zvratov a napínavých akcií. Draci su spracovaný perfektne, pre fanúšikov krvavých bojov je tento serial určite to pravé orechové.

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Signus

  Nemôžem si pomôcť vôbec ma to nepritahuje ani dej robia s toho historický seriál a dajú do toho fantasy nwm nepáči sa mi to dej nič moc viac telenovela

Galerie

Videa

 • Jak se rodí draci v GoT [EN]
  3 roky, 11 měsíců v minulosti
  flaiming
 • Kolekce všech dračích scén v GoT [EN]
  3 roky, 11 měsíců v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa