Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Chuť dračího života

100 %

Na první pohled se zdají být úplně obyčejnou rodinou. Děti chodí do školy, rodiče do práce, nebo nakupovat do supermarketu. Zkrátka, nic znepokojivého.

Udržet tento dojem jim však dá docela dost práce. Jiří Marvan to ví velmi dobře. Proč? Protože jeho vlastní žena je drak! Tedy ne pořád, její prapodivná rodová zátěž ji čas od času nutí vzdát se lidské podoby a na několik desítek hodin být nebezpečně vyhlížející bájnou příšerou. Na Jiřího, jako hlavu rodiny, v takových chvílích pak padá veškerá starost o jejich tři ratolesti, ale i odpovědnost za utajení její neobvyklé úchylky, protože je zcela nepřípustné, aby se někdo promenádoval mezi lidmi jako čtyřmetrový okř&iac ute;dlený plaz s tlamou plnou zubů. Takže když se jednoho dne zadýmí a v kuchyni sedí zelená hladová dračice, jeho jinak poklidný život dostane notný kopanec a rozběhne se chtě nechtě zběsilým tempem.

Navíc je tu plno otázek. Co dělat, než proměna pomine? Kdy přijde další? Jak to vysvětlit dětem? Je draků víc, nebo je Patricie unikátní výjimka? Co chce ten divný slídil, který se potlouká kolem jejich domu? A mnohé další…

Kniha byla vydána s pomocí přispěvatelů na Startovači - https://www.startovac.cz/projekty/chutdracihozivota/

Obrázek na obálce spáchala Samantha - http://samantha-dragon.deviantart.com/

Rok
2016
Autor
Michal Preisler
Vydavatel
Jonathan Livingston
ISBN
978-80-7551-016-7
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  4 roky, 5 měsíců v minulosti
  Signus

  Prvá knižka ktorá stála za to aby som ju prečítal. Moderné prostredie komicky,smutný a vážny dej

 • avatar
  4 roky, 11 měsíců v minulosti
  Argus

  Užasna kniha a paradny príbeh ktorý vtiahne čitatela do deja. Ak hladate niečo kde je plno dobrodružstva, napätia a drakov, táto kniha je ta pravá.

Věci s tématikou Chuť dračího života

Chuť dračího života - Michal Preisler - Jonathan Livingston
Chuť dračího života - Michal Preisler - Jonathan Livingston