Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image image image

Návštěvníci: Cesta do Ameriky

60 %

Komedie to tom, kdy hrabě Thibault je omylem očarovaný a pod kouzlem zabije svou budoucí manželku, čehož pak velmi lituje. Potom co je ve vězení k němu jeho sluha Ondra přivede kouzelníka, který mu dá možnost vrátit se o malou chvilku v čase, aby zamezil smrti své milované. Kouzelník ale zapomene na jednu ingredienci a místo kousku do minulosti odcestuje on s jeho sluhou Ondrou do naší doby (2001) a v tu chvíli začíná neskutečná komedie.
Ve filmu se vyskytne na chvíli i jeden drak. Je tam ještě jeden urozený pán, který by si chtěl taky vzít Rosalinu a vše, co jí připadne věnem. Nechce však, aby na něj padla vina a proto zajde ke zlé čarodějnici, po které žádá, aby dělala co umí, ale aby nedošlo ke sňatku s Thibautlem a Rosalinou. Pán však ze začátku pochybuje o schopnostech čarodějnice a ta mu předvede malou ukázku své síly. Z kotle, který je před nimi vyleze najednou velký drak a a chrlí kolem sebe oheň.

Rok
2001
Žánry
Fantasy, Komedie
Délka
88 min
Produkce
Francie, USA
Režiséři
Jean-Marie Poiré
Vladimír Kopřiva

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Etalus

  Drak je pěkný, ale filmu dávám nižší hodnocení. Je to remake na staré dva filmy návštěvníků a tam byla o dost větší sranda :D I příběh byl trochu víc zamotaný. Ale co, aspoň se rytíř z minulosti podíval do budoucnosti :D

Galerie

Videa

 • Trailer
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Etalus
Přihlásit pro přidání videa