Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image

Kouzelná romance

50 %

Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem (PATRICK DEMPSEY) princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? KOUZELNOU ROMANCI režíroval Kevin Lima (Tarzan, Eloise a Vánoce) podle scénáře Billa Kellyho (Dožeň, co se dá). Původních písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů – skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží).

Rok
2007
Původní název
Enchanted
Žánry
Fantasy, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Délka
103 min
Produkce
USA
Režiséři
Kevin Lima
Herci
Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Susan Sarandon, Idina Menzel, Julie Andrews, Michaela Conlin, Isiah Whitlock Jr., Fred Tatasciore, Kevin Lima, Hristo Hristov, Samantha Ivers, Elizabeth Mathis, Marcus Choi, Matt Servitto, Joey Lauren Koch, Evelyn Vaccaro, Shannan Leigh Reeve, Joseph Siravo, Jodi Benson
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 4 měsíce v minulosti
  Etalus

  Upřímě mi to přišlo jako kravina. Spíš to je vykrádání nápadů z jiných filmů.

 • avatar
  3 roky, 10 měsíců v minulosti
  flaiming

  Na první pohled typická disneyovka, nicméně hraná část tomu dodává šmrnc. Co se týče výskytu draků, je zde scéna ke konci filmu, kdy se zlá královna promění v docela pěknou dračici (viz galerie).

Galerie

Přihlásit pro přidání obrázku

Videa

 • Kouzelná romance trailer [EN]
  4 roky, 2 měsíce v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa