Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image image image

Já a moje příšera

80 %

Dobrodružná fantasy vypráví o přátelství osamělého skotského chlapce a příšerky Crusoe, která se vyklubala z nalezeného vejce. Jenže trochu moc rychle roste a Angus ji musí ochránit před nevítanou pozorností okolí. Tak se zrodí legenda… Dobrodružná fantasy natočená podle oblíbené dětské knížky Dicka King-Smithe vypráví o chlapci ze Skotska, který při osamělých toulkách podél pobřeží najde podivné, tajemné vejce. Vyklube se z něj příšerka, která vypadá jako cosi mezi dinosaurem a hadem, Angus jí dá jméno Crusoe a stanou se z nich blízcí přátelé. Jenže příšera trochu moc rychle roste a chlapec musí najít způsob, jak svého kamaráda ochránit před objevením a zajistit mu bezpečí. A tak se zrodí legenda… Hrají Axel Etel, Emily Watsonová, Ben Chaplin ad. Speciální efekty zajistily týmy, jež se podílely na natáčení trilogie Pán prstenů.

Rok
2007
Původní název
Water Horse: Legend of the Deep, The
Žánry
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Délka
112 min
Produkce
USA, Velká Británie, Austrálie
Režiséři
Jay Russell
Herci
Alex Etel, Ben Chaplin, David Morrissey, Craig Hall, Emily Watson, Brian Cox, Joel Tobeck, Bruce Allpress, Marshall Napier, Brennan Bailey
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 8 měsíců v minulosti
  Argus

  Krásny rodinny film odohravajúc sa uprostred 2.svetovej vojny. Nechýbajú napínave scény a dobrodružstvo, film ma zaujal a z animačného spracovania som bol milo prekvapený.

Galerie

Videa

 • Já a moje příšera trailer [EN]
  4 roky, 3 měsíce v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa