Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image

Evoluce

93 %

Jedné noci dopadne do arizonské pouště meteorit. Zničí auto nic netušícímu požárníkovi Wayneovi, vyhloubí obrovský kráter a propadne do jeskynního sytému, který vede až ke Grand Canyonu. Místní vysokoškolský učitel Ira Caine a jeho kamarád, geolog a sportovní trenér Harry Block jsou vysláni na místo zásahu, aby odebrali vzorky. Zdánlivě rutinní výzkum však přinese objev hodný Nobelovy ceny. Meteorit obsahuje zárodky vesmírných organismů. Evoluce, která by ve vesmíru trvala desítky tisíc let, probíhá na Zemi neuvěřitelnou rychlostí. V malém městečku v Arizoně se začínají objevovat podivuhodní tvorové, kteří se velmi rychle přizpůsobují životu na Zemi. To už se do výzkumu vložila armáda. Na armádní výzkum nemá Ira právě nejlepší vzpomínky. Díky neúspěchu v průběhu jednoho takového výzkumu se k armádním pracovištím nesmí ani přiblížit a generál Woodman, který vede práce v Arizoně, ho upřímně nenávidí. Svědomitá a upjatá bioložka Allison působící ve státním výzkumu rovněž nedůvěřuje Irovým schopnostem. Ovšem mimozemšťané se rozmnožují čím dál rychleji, a tak i Allison uzná, že je třeba v zájmu záchrany lidstva spolupracovat. Jed na mimozemšťany se skrývá ve velmi překvapivém přípravku.

Rok
2001
Původní název
Evolution
Žánry
Komedie, Sci-Fi
Délka
96 min
Produkce
USA
Režiséři
Ivan Reitman
Herci
David Duchovny, Julianne Moore, Orlando Jones, Seann William Scott, Ted Levine, Ethan Suplee, Ty Burrell, Dan Aykroyd, Katharine Towne, Sarah Silverman, Richard Moll, Kyle Gass, Jerry Trainor, Michael Chapman, Mary Pat Gleason, Steve Kehela, John Cho, Jim Brockhohn, Gregory Itzin, Lee Garlington, Andrew Bowen, Michael McGrady, Wayne Duvall
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Argus

  Výborná sci-fi komedia a úžasne herecke výkony ako aj animačné efekty. Kopu zábavných scén a hlášok, vrelo odporúčam.

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Signus

  Odomňa 5
  Z tej komedie som odpadol :DD

 • avatar
  4 roky, 2 měsíce v minulosti
  flaiming

  Na to, že to je asi nejnákladnější reklama na šampón na vlasy je to docela dobrý film :) Draci jsou tam sice jen tak mimochodem, ale kupodivu vypadají docela realisticky.

Galerie

Přihlásit pro přidání obrázku

Videa

 • Evoluce trailer [EN]
  4 roky, 2 měsíce v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa