Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image image image

Dračí srdce

90 %

Desáté století. Rytíř Bowen učí čtrnáctiletého prince Einona ovládač meč a zasvěcuje ho do starého rytířského kodexu z dob krále Artuše. V jednom z bojů je však mladičký Einon zraněn. Královna matka však dopraví zraněného syna do hluboké jeskyně a požádá o pomoc draka. Netvor se nad mladíkem slituje. Eion však musí slíbit, že bude vládnou spravedlivě. Po přísaze dostává od draka půlku jeho srdce. Uzdravený mladičký král však záhy na přísahu zapomene...

Rok
1996
Původní název
Dragonheart
Žánry
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Délka
99 min
Produkce
USA
Režiséři
Rob Cohen
Herci
Dennis Quaid, David Thewlis, Pete Postlethwaite, Dina Meyer, Jason Isaacs, Brian Thompson, Eva Vejmělková, Milan Bahúl, Julie Christie, Sean Connery, John Gielgud, Miroslav Kasprzyk
Vojtěch "Flaiming" Oram

Hodnocení

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Kyrie

  Výborný film s moc pěkně vytvořeným drakem. Film má slušnou dávku humoru a i příběh je velice dobrý. Pokud jste film neviděli a máte rádi draky, tak jste přišli o super filmový zážitek.

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Etalus

  Dávám trošičku slabší hodnocení, protože prostředí filmů mi nepřišlo nejvěrohodnější, ale za příběh a pointu jsem velmi spokojen. Přiznám se, že mi při filmu dokonce ukápla slza, protože mne příběh opravdu neskutečně dojal.

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Argus

  U mňa tento film vedie na plnej čiare, jak práca s efektmi tak aj herecke výkony sú úžasne a dotoho zasadenie deja do realnych hradov ktoré su na Slovensku, proste paráda. Pre mňa je to najlepši neanimovaný film o drakoch aky som videl.

 • avatar
  3 roky, 6 měsíců v minulosti
  Elvien

  Tak tenhle film je prostě srdcová záležitost. Každý rozumná bytost :P vám řekne, že nejlepší dračí filmy jsou Dračí srdce a Za humny je drak. Příběh, který bere za srdce i rozesměje. Nádherný drak ve filmu starém skoro dvacet let. Pak kouknete jen na pár vteřin Eragona a vytečou vám oči (a teď mluvím čistě o filmovém vzhledu draků v Eragonovi). A hlavně, nezapomenutelný hlas Seana Conneryho.

Galerie

Videa

 • Soundtrack - credits
  4 roky, 2 měsíce v minulosti
  flaiming
 • Dragonheart trailer
  4 roky, 2 měsíce v minulosti
  flaiming
Přihlásit pro přidání videa