Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image

Dračí kalendář: DRACI 2021 SPECIÁLNÍ EDICE

660

Přijímáme předobjednávky: Po zaplacení pro Vás budou kalendáře zarezervovány. Podepsány a postupně rozeslány budou ve druhé polovině října.Podpořte náš projekt nákupem speciální edice! Váš Dračí kalendář bude zdobit osobní věnování a podpisy od minimálně 5 autorů ilustrací. K tomu dostanete 3 krásné pohlednice a akrylátový přívěšek s dubovým drakem.
~
Dračí kalendář: DRACI 2021 je sborníkem fantasy ilustrací s draky od 13 autorů z České republiky a Slovenska. Do našeho projektu se může přidat kdokoli, kdo umí malovat a má rád fantasy. Ze všech přihlášených děl pak společným hlasováním vybíráme ta nejpovedenější pro publikování v kalendáři. Letošním tématem jsou „Draci inspirovaní přírodninami“, a tak zde najdete spoustu originálních tvorů ztělesňujících přírodní úkazy, nerosty či rostliny. Pokud si některé ilustrace opravdu oblíbíte, mohou vám dělat radost ještě dlouho – vystřižením podél černých okrajů si jednoduše vyrobíte až 13 krásných dračích obrázků o velikosti 29,7 × 37 cm, které si můžete třeba i zarámovat.
Pohlednice jsou formátu A5, akrylátový přívěšek je vysoký 6 cm a má jednostranný motiv. Nástěnný kalendář má formát A3 na výšku (297 × 420 mm) a 14 stran. Kalendář je profesionálně tištěný formou digitálního tisku na matných papírech a svázaný černou kroužkovou vazbou s háčkem k zavěšení. První stranu chrání průhledná krycí fólie, vzadu je pevný karton proti přehýbání. Kromě poutavé titulní strany a 12 stran s kalendárii pro rok 2021 v kalendáři najdete také velice vydařenou bonusovou stranu s překvapením (:
 Vybranými autory tohoto ročníku jsou:

Titulní strana - Celebril
Leden - Martina „Nachi“ Nacházelová
Únor - Iveta Doležalová
Březen - Jiří Kůs
Duben - Denisa „Pragdene“ Prágerová
Květen - Anna „Sarianne“ Neumannová
Červen - Lucie „Dragarta“ Kostková
Červenec - Monika „Allagar“ Ručková
Srpen - Bibiána Jančovičová
Září - Jana „Dragona“ Rybová
Říjen - Le Rastislav
Listopad - Bos0rka
Prosinec - Kyuubreon
Bonusová strana - Kolektiv 8 autorů

 
Dračí kalendář připravuje a vydává Lucie „Dragarta“ Kostková. Oficiálně vyjde 16. září 2020 a je dostupný v českém a anglickém jazyce.
Sledujte také stránku Dračího kalendáře na Facebooku nebo Instagramu a mějte přehled o aktuálním dění v projektu!

Kde koupit

  • Skladem
    Cena dopravy od 0 Kč
    Doprava zdarma od 900 Kč
    660 Kč

Historie ceny

Podobné produkty