Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image

Dračí kalendář: DRACI 2023

320

Přijímáme předobjednávky: Po zaplacení pro Vás budou kalendáře rezervovány. Zhotoveny a postupně rozeslány budou na konci září.
Dračí kalendář: DRACI 2023 je sborníkem fantasy ilustrací s draky od 13 autorů z České republiky a Slovenska. Do našeho projektu se může přidat kdokoli, kdo umí malovat a má rád fantasy. Ze všech přihlášených děl pak společným hlasováním vybíráme ta nejpovedenější pro publikování v kalendáři. Letošním tématem jsou „Draci a jejich poklady“, a tak zde najdete spoustu draků opatrovníků i vášnivých sběratelů. Pokud si některé ilustrace opravdu oblíbíte, mohou vám dělat radost ještě dlouho – vystřižením podél černých okrajů si jednoduše vyrobíte až 13 krásných dračích obrázků o velikosti 29,7 × 37 cm, které si můžete třeba i zarámovat.Nástěnný kalendář má formát A3 na výšku (297 × 420 mm) a letos dokonce 15 stran. Kalendář je profesionálně tištěný formou ofsetového tisku na matných papírech a svázaný černou kroužkovou vazbou s háčkem k zavěšení. První stranu chrání průhledná krycí fólie, vzadu je pevný karton proti přehýbání. Kromě poutavé titulní strany a 12 stran s kalendárii pro rok 2022 v kalendáři tnajdete aké velice vydařenou bonusovou stranu s překvapením (:
 Vybranými autory tohoto ročníku jsou:

Titulní strana - Rastilav Le
Leden - Jana „Dragona“ Rybová
Únor - Katrin „LeSoldatMort“ Buttig
Březen - Jana Vyskočilová
Duben - Adéla Stopka
Květen - Eva „Celebril“ Urbaníková
Červen - Anna „Sarianne“ Neumannová
Červenec - Jiří Kůs
Srpen - Monika „Allagar“ Ručková
Září - Michal Peichl
Říjen - Lída „Aegeri“ Holubová
Listopad - Alena Kubíková
Prosinec - Lucie „Dragarta“ Kostková
Bonusová strana - kolektiv 12 autorů

 
Dračí kalendář připravuje a vydává Lucie „Dragarta“ Kostková. Oficiálně vychází 26. září 2022 a je dostupný v českém a anglickém jazyce.
Sledujte také stránku Dračího kalendáře na Facebooku nebo Instagramu a mějte přehled o aktuálním dění v projektu!

Kde koupit

  • Skladem
    Cena dopravy od 0 Kč
    Doprava zdarma od 900 Kč
    320 Kč

Historie ceny

Podobné produkty