Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Prsten "Draci" nerezová ocel, černý

449

Černý prsten s čínskými draky je vyroben z nerezové oceli. Povrch prstenu je opatřen vrstvičkou tvrzené pryskyřice. Prsten je precizním výrobkem. Čínský drak - symbolika
V čínské mytologii je drak nejposvátnějším zvířetem, vládcem čínského horoskopu. Je prvním ze čtyřech božských tvorů (jednorožec, fénix, drak a želva), proto býval symbolem čínských císařů. Císař měl na svém brokátovém rouchu devět draků. Symbol draka se rovněž hojně objevoval na oděvech čínských vojevůdců. Symbolika draka tedy odpovídá vlastnostem dobrého císaře. Drak je symbolem síly, odvahy, aktivity, rozhodnosti, inteligence, trpělivosti, vytrvalosti a touhy něco dokázat. Drak je také symbolem vznešenosti, výjimečnosti, štěstí, optimismu, ale i ušlechtilosti, shovívavosti, velkorysosti, vlídnosti.

Stejně jako dobrý vládce je drak silný, ale citlivý tvor. Umí chránit, pečovat i tolerovat. Jeho dobrota pramení z nesmírné síly, která jediná umožňuje být nad věcí a nezabývat se malichernostmi. Dračí křídla jej vynesou do výšky, ze které jsou naše problémy vidět jako velmi malé a nepodstatné. Právě tato kombinace obrovské moci a laskavosti z něj činí nejvýznamnějšího mýtického tvora.

Tím, že umí létat, spojuje čínský drak nebe a zemi, bohy a smrtelníky. Proto je i symbolem božství, požehnání a nesmrtelnosti. Drak je také apotropaion, odvraceč, ochraňuje před zlými duchy, silami, čarami a kletbami.

Černý prsten s čínskými draky je vyroben z nerezové oceli. Povrch prstenu je opatřen vrstvičkou tvrzené pryskyřice. Prsten je precizním výrobkem. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Materiál
nerezová ocel

Rozměry prstenu (průměr x šířka prstenu)
18 x 8 mm

Prsten odpovídá velikosti 56 / 57.
Pro změření vaší velikosti klikněte zde.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty