Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image

Mystique

329

Amulet přináší svému majiteli moudrost rozpoznat opravdu podstatné od nepodstatného, podporuje ho při jeho duchovním hledání božství uvnitř sama sebe, při objevování svých talentů a darů, provází ho a chrání na jeho cestě životem. Draci, jak známo, jsou strážci a ochránci těch největších cenností, vědomostí a pokladů světa. Největším a nejcennějším pokladem je Život sám. Tento Život, symbolizovaný vzrostlým stromem, v jehož koruně je usazeno zelené jablko (symbol vlastního středu - jádra síly - vlastního Já), je chráněn mocným dračím strážcem, symbolem nezměrné moci, moudrosti a síly.

Tento nádherný amulet, z kolekce Green Wood, se stromem Života a dračím ochráncem, přináší svému majiteli moudrost rozpoznat opravdu podstatné od nepodstatného, podporuje ho při jeho duchovním hledání božství uvnitř sama sebe, při objevování svých talentů a darů, provází ho a chrání na jeho cestě životem.

Amulet je vyroben z velmi pevného neohebného kovu, "zelené jablko" je vyrobeno ze skleněné, krásně vybroušené čočky. Dodáváme s bavlněnou šňůrkou a luxusním dárkovým saténovým sáčkem se stahovacími šňůrkami.

Materiál
kov

Rozměry dračího amuletu d x š
6,5 x 4,2 cm

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty