Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image

Stříbrné náušnice Dračí strážci, Ag 925

524

Draci jsou pro nás symbolem neomezené svobody a síly, symbolem říše mystérií, jejíž brány jsou nám otevřeny jen ve stavech rozšířeného vědomí. Tyto stříbrné fantasy náušnice budou skvělým dárkem pro každou milovnici draků. V dávných dobách, kdy byl svět ještě mladý, žily dračí bytosti zcela svobodně. To oni byli prvními vládci tohoto světa. Pod sluncem a měsícem draci rodili se a umírali, po dlouhé věky v klidu obývali tento svět, než přišel ten malý, ničemný vynalézavý tvor, kterého zprvu přehlíželi a bez milosti likvidovali, poté však mu všichni do jenoho podlehli. Byl to právě člověk, který zničil svět draků a navždy tak ztratil přístup k tajemstvím, která střežili... Tak vyprávějí mnohé legendy, avšak... bylo to však skutečně takto? Je možné, že by se tito neohrožení tvorové nechali do jednoho vybít? Odpověď na tuto otázku nezná nikdo, ale všichni někde hluboko v sobě víme, že draci stále existují. Možná ne v našem 3D světě, ale zcela jistě ve světech za světem. Vzpomínka na ně je součástí našeho koletivního vědomí. Draci jsou pro nás symbolem neomezené svobody a síly, symbolem říše tajemství a mystérií, jejíž brány jsou nám otevřeny jen ve stavech rozšířeného vědomí.

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro 925

Celková délka náušnic
1,3 cm

Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.

Kde koupit

  • Info v obchodu
    Cena dopravy od 0 Kč
    Doprava zdarma od 1 300 Kč
    524 Kč

Historie ceny

Podobné produkty