Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

Fantasy tričko - Černý drak - Pán kříže L

569

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu keltského kříže. Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu keltského kříže. Kelstký kříž je klíčem k dosažení rovnováhy, která vede ke svobodě a absolutní Moci nad svým životem. Keltský kříž nabádá k ovládnutí světla i temnoty, nabádá k přijetí a sjednocení všech protikladů, jež existují ve světle i tmě lidského ducha a vědomí.
Více informací o symbolu Keltského kříže, naleznete zde - pod heslem Keltský kříž. Pokud Vás černý drak zaujal, doporučujeme Vám mrknout na sošku Černého bojového draka s hodinami.
Originální fantasy tričko s drakem, v barvě tmavé šedi, pochází z luxusní dračí kolekce  amerického výrobce The Mountain, jenž si zakládá na originalitě designů, vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Trička tohoto výrobce mají certifikát OEKO-TEX®, který zaručuje, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky. I z tohoto důvodu mohou tato trička nosit i děti a lidé s citlivou pokožkou.
Fantasy tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, je celé batikované, fantasy obrázek zdobí přední stranu trička. Tisk obrázku je prováděn speciální patentovanou technikou (barvy jsou nanášeny na jednotlivá vlákna, tričko lze tedy bez obav roztáhnout, aniž by obrázek popraskal).
Praní a údržba

40 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - max. 100°C
bělení chlorem - ne
sušení v bubnové sušičce - ne

LP

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty