Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Talisman - Collectors Edition

699

SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
- 2 verze hry pro PC
- Talisman: Prolog
- Talisman Digital Edition: Hra více hráčů
- soundtrack
- strategickou příručku
- motivy na plochu & originální pohlednice

Talisman je počítačová hra založená na slavné deskové hře, ve které se ujmete role hrdinného dobrodruha. Během výpravy, na jejímž konci čeká sláva, budete budovat svou sílu, moudrost i bohatství. Užijte si zábavu klasické deskové hry s dodatečnými prvky této digitální verze.

TALISMAN DIGITAL EDITION - HRA VÍCE HRÁČŮ
Ovládejte jednu ze 14 postav od hrdinného válečníka až po mocného čaroděje. Svádějte souboje, vydejte se napříč nebezpečnou zemí a buďte prvními, kteří získají Korunu moci, magický artefakt, který dokáže zničit všechny nepřátele a učinit ze svého nositele pravého vládce království.

Na svých cestách budete potřebovat sílu, odvahu a dobrou ruku při házení kostek, abyste přežili nástrahy a dorazili ke středu hrací plochy dřív než vaši protivníci.
Talisman pro více hráčů používá 4. revidovanou edici pravidel a je přesnou kopií deskové hry.

TALISMAN - PROLOG
Vstupte do mýtického světa draků a čarodějů, plného magie a příšer. Hra Talisman – Prolog je navržena tak, aby hráčům umožnila prozkoumávat povahu všech postav a hrací plochy prostřednictvím série náročných úkolů. Jedná se o strategickou hru na hrdiny pro jednoho hráče, která využívá pravidel deskové hry.

Kde koupit

Historie ceny

Podobné produkty