Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Stronghold Legends: Steam Edition (PC) DIGITAL

369

Obléhej hrady jako bájný hrdina známý z mnoha příběhů! Stronghold Legends: Steam Edition zavádí do série Strognhold bájné nestvůry a silná zakletí. Hrej jako král Artuš, hrabě Drakula nebo Siegfried z Germánie. Mód singleplayeru je složen ze třech různých  kampaní, ve kterých hráči poznávají speciální jednotky, mj. netopýry, vlkodlaky a čarodějnice. Nič hrady pomocí kleteb a bájných nestvůr!
 
Charakteristika

Remasterovaná verze na Steam – mód multiplayeru na Steam, Workshop, úspěchy, doplňkové mapy, digitální artbook, kartičky a nové kampaně.
Staň se legendárním hrdinou – Hrej jako král Artuš, Vlad Drakula nebo Siegfried z Germánie.
Využij bájné nestvůry – Tři hratelné frakce používající draky, vlkodlaky a čarodějnice!
Házej mocné kletby – Využívej magii jako kouzelník Merlin, Ledová královna nebo další postavy.
Bojuj s počítačem – Mód souboje umožňující poměřit se s Umělou Inteligencí.
Obléhej hrady online – Hrej v různých herních módech: Deathmatch, Král Pahorku, Ekonomická bitva, Dobytí vlajky.

 
Edice Steam
Stronghold Legends se soustřeďuje především na boj, ve kterém můžeme využít mnoho nových jednotek a několik mocných kleteb. Kampaň je rozdělena na tři části, ve kterých poznáváme nové terény, budovy a jednotky. Bombarduj nepřítele vlkodlaky, rozsévej chaos pomocí draka a využívej schopnosti rytířů kulatého stolu!
Edice Steam přidává mód multiplayeru fungující na Steamu, úspěchy, kartičky, digitální artbook, doplňkové mapy a mise. Edice Steam rovněž podporuje Steam Workshop! Je to kompletní verze jedinečné hry RTS, která spojuje stavbu hradu s rychlým a brutálním bojem.
 
 
 
 
©2016 FIREFLY STUDIOS LIMITED. All rights reserved. Stronghold Legends and FIREFLY STUDIOS LIMITED are trademarks or registered trademarks of FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

Kde koupit

Historie ceny

Podobné produkty