Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image

Might and Magic: Heroes VI - Shades of Darkness

199 - 379

- 64%

Datadisk je potřeba instalovat na Heroes VI Gold Edition. Abyste získali přístup do Shades of Darkness, musíte hru aktualizovat na verzi 2.1 (automaticky přes Uplay nebo instalátorem z odkazu http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_digital_2.1_efigs.exe) a potom v menu hry použít aktivační klíč.
 
Století po tragických událostech ve hře Might & Magic Heroes VI, vedoucích k hrdinnému konci dynastie, líčí Shades of Darkness, ve dvou nových kampaních, klíčové okamžiky v temné historii Ashanu, které definují budoucnost dvou dekadentních podzemních národů a umožňují přežití vymírajícího kultu Pavoučí královny. Chopte se osudu dvou legendárních národů: Temných Elfů z Kobek a Nekromancerů z Nekropolis.
 
Hlavní vlastnosti:

Ovládněte síly Temnoty: Veďte frakci Temných elfů na cestě za jejich osudem a staňte se mistry záludnosti, plížení a úkladných vražd. Vaše budoucnost je propojena s Malassou, dračí bohyní Temnoty. Zpřátelte se s jejími záhadnými dětmi, Beztvářnými, a pokud se odvážíte, probuďte legendární Černé draky!
Nový obsah & taktiky: Celá nová větev 7 stvoření, nová třída hrdinů, nové město a sada budov, nový kůň, tucty nových artefaktů, schopností a achievementů. Hraní za Kobku představuje novou taktickou výzvu.
Nejtemnější cesta Ashanem: Zahrajte si dvě unikátní napínavé kampaně za fanouškovsky oblíbené frakce a jejich legendární hrdiny, stojící proti záporákům mytických rozměrů. Objevte nové odstíny Temnoty bohatého fantasy světa Might & Magic. Vždycky existuje temnější cesta.
Datadisk pro Heroes VI, který musíte mít: Shades of Darkness je působivé pokračování Heroes VI a nepostradatelná součást sbírky všech správných fanoušků.
Samostatný datadisk a ideální začátek pro nováčky: Shades of Darkness jsou ideální hrou pro vstup nováčků do série Might & Magic Heroes VI.
Vyzkoušekte si unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, sbírejte hromady surovin a budujte neobyčejná města. Vypilujte vaši taktiku, abyste zvýšili úroveň vašich hrdinů, najímejte jednotky a připravte je na souboje na exkluzivních bitevních mapách.
Ponořte se do bohatého světa M&M;: Odhalte fantastické krajiny a stvoření světa Ashan. Užijte si vylepšené 3D zpracování a zbrusu nové obrazovky měst.

 
 
© 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Might & Magic, Heroes, Ubisoft a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

Kde koupit

Historie ceny

Podobné produkty