Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Orgonit těžítko Zlatý Drak - hematit, sodalit

328

Sympatické orgonitové těžítko s hematitem, sodalitem a zalitým zlatým dráčkem působí jako informační efektor. Vše ve svém okolí přivádí do původního přirozeného stavu. Sympatické orgonitové těžítko s hematitem, sodalitem a zalitým zlatým dráčkem působí jako informační efektor. Stačí jej postavit kamkoliv, kde cítíte, že by mělo stát. Velmi dobře se uplatňuje v blízkosti počítače a skvělé zkušenosti máme i s léčbou hynoucích rostlin. Obvykle stačí postavit orgonit na pár dnů do květináče a rostlině se začne zase dařit.

Orgonitový efektor je informačním iniciátorem, aktivátorem, který vymazává chybné zápisy ve sférách prostoru, v informačním, morfogenetickém poli a nahrazuje je správnými předpisy, příkazy, čímž navrací předměty, např. vodu, nápoje, byliny, léky, potraviny, ale i rostliny, lidské tělo do přirozeného zdravého stavu. Jinými slovy, efektor iniciuje „reset do továrního nastavení“ a přivádí vše do původního stavu.

Materiál
křišťálová pryskyřice Gedeo, kovový dráček, polodrahokam hematit a sodalit

Rozměry průměr x výška
5 x 2 cm 
 

Orgonit je v zahraničí již mnoho let známý a žádaný, u nás teprve od roku 2008 přichází lidem do povědomí.

Orgonit je schopen neutralizovat přítomné disharmonické energie včetně patogenních zón a elektrosmogu. Prostory, kde umístíme orgonit, nejsou zbaveny původního pole patogenních zón, ale jejich negativní disharmonické působení na biochemické buněčné pochody je harmonizováno (rozdílné vlnové délky sladěny), takže již nezatěžují živý organismus u člověka, zvířat, ani rostlin.

Od názvu Orgon (tato energie) je dnes odvozen název Orgonit (materiál kumulující tuto energii). Jedná se o směs kovových třísek (špon, pilin, nastříhaných drátků...) zalitých v organické (epoxidové, polyesterové) pryskyřici, nebo zdravějším přírodním vosku. Organická pryskyřice i včelí vosk energii-orgon přitahuje do sebe, ale ta je zároveň uvnitř odrážena a rozptylována kovovými třískami, protože kov tuto energii neabsorbuje ale spíše odráží do okolí. Tím vzniká velmi rychlý pohyb přítomné prány, energie Orgon. Jiné názvy pro tuto energii – Orgon - jsou Čchi, Ki, Prána, Ód a desítky dalších.

Čeho je Orgonit schopen:

Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.
Eliminuje působení geopatogenních zón na minimum.
Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemní.
Je silným zdrojem záporných iontů.
Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.
Orgonit léčí a uzdravuje nejen lidi.
Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.
Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.
Ruší psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu.
Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie.
V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek ještě umocňuje.

Více informací o orgonitech a orgonu naleznete v článku našeho slovníku pod heslem Orgonit.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty