Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Přívěsek Ohnivý Fénix, stříbro Ag 925

1 239

Fénix je dobrým znamením, je znamením míru a rozkvětu, symbolem obnovy, naděje a vítězství Dobra. Ohnivý Fénix je bájný pták, symbol, který znaly všechny starověké civilizace světa. Fénix je dobrým znamením, je znamením míru a rozkvětu, symbolem obnovy, naděje a vítězství Dobra. Ve starých čínských legendách mu říkali "rudý pták", považovali jej za vyslance nebeského vladyky. Když se Fénix objevil, znamenalo to, že nastává období rozkvětu, lásky a míru. Fénix je v čínské mytologii chápán jako ztělesnění ženské podstaty (zatímco ztělesněním mužské je drak). Je to solární symbol přírody, zosobnění laskavosti. Podle legendy na něm létají nesmrtelní.

Přívěsek ptáka Fénixe je vyroben ze stříbra Ag 925. Dodáváme bez řetízku. Výrobcem je světoznámý a uznávaný šperkař pan Peter Stone, o které se dozvíte více v článku zde.

Materiál
stříbro Ag 925

Výška x šířka přívěsku
4,7 x 1,8 cm

Upozornění
Produkt nedržíme skladem, ale prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.

Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty