Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Přívěsek Dračí strážce, stříbro Ag 925

1 209

Stříbrný přívěsek s dračím strážcem bude originálním dárkem pro každého milovníka těchto bájných bytostí. Stříbrný přívěsek s dračím strážcem bude originálním dárkem pro každého milovníka těchto bájných bytostí.

V dávných dobách, kdy byl svět ještě mladý, žily dračí bytosti zcela svobodně. To oni byli prvními vládci tohoto světa. Pod sluncem a měsícem draci rodili se a umírali, po dlouhé věky v klidu obývali tento svět, než přišel ten malý, ničemný vynalézavý tvor, kterého zprvu přehlíželi a bez milosti likvidovali, poté však mu všichni do jenoho podlehli. Byl to právě člověk, který zničil svět draků a navždy tak ztratil přístup k tajemstvím, která střežili... Tak vyprávějí mnohé legendy, avšak... bylo to však skutečně takto? Je možné, že by se tito neohrožení tvorové nechali do jednoho vybít? Odpověď na tuto otázku nezná nikdo, ale všichni někde hluboko v sobě víme, že draci existovali a dost možná stále existují. Možná ne v našem 3D světě, ale zcela jistě ve světech za světem. Vzpomínka na ně je součástí našeho koletivního vědomí. Draci jsou pro nás symbolem neomezené svobody a síly, symbolem říše tajemství a mystérií, jejíž brány jsou nám otevřeny jen ve stavech rozšířeného vědomí.

Přívěsek dračího strážce je vyroben ze stříbra Ag 925. Dodáváme bez řetízku. Výrobcem je světoznámý a uznávaný šperkař pan Peter Stone, o které se dozvíte více v článku zde.

Materiál
stříbro Ag 925

Výška x šířka přívěsku
2,8 x 2,8 cm

Upozornění
Produkt nedržíme skladem, ale prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.

Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Kde koupit

  • Info v obchodu
    Cena dopravy od 0 Kč
    Doprava zdarma od 1 300 Kč
    1 209 Kč

Historie ceny

Podobné produkty