Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Amulet Drak Jin Jang

478

Amulet s drakem Jin Jang je určen všem, kteří chtějí posílit víru ve své schopnosti, pozdvihnout své sebevědomí a naučit se moudře nakládat se svou silou. Drak je archetypálním symbolem síly, moci, autority a ochrany. Symbol draka, který je v čínském zvěrokruhu vládnoucím silovým znamením, posiluje asertivitu, schopnost moudře vládnout, dodává energii a víru ve vlastní síly a schopnosti. Drak na své okolí působí jako tak zvaný Apotropaion (z řeckého apotrepein, odvracet), svým vzezřením odvrací zlé působení, chrání před zlými silami, čarami a kletbami. Amulet s drakem Jin Jang je určen všem, kteří chtějí posílit víru ve své schopnosti, pozdvihnout své sebevědomí a naučit se moudře nakládat se svou silou. 

Na fotografiích je vyfocen jeden kousek pod různým úhlem světla. Amulet je zdoben malou kulatou čočkou z červeného skla (značící energii Jin), který pod určitým úhlem krásně svítí - viz foto 2. Amulet dodáváme bez řetízku. V případě vašeho zájmu si můžete vybrat některý z těchto řetízků, lanek či šňůrek.

Velikost přívěsku
3,6 cm

Amulet s drakem je vyroben ze speciální slitiny Nebula, v dílně mistra Petera Stonea.

Co je to Nebula?

Nebula je speciálně vyvinutá patentovaná slitina kovů s převahou cínu, legovaná stříbrem, které dodává výslednému kovu neuvěřitelnou sílu a lesk. Nebula je vzhledově velmi podobná stříbru, narozdíl od stříbra je však hypoalergenní, a proto ji (podobně jako chirurgickou ocel) může nosit každý, aniž by pocítil jakékoliv podráždění. Výrobce Peter Stone tento kov nazývá Novým Stříbrem - stříbrem s hypoalergenními vlastnostmi chirurgické oceli a blyštivou krásou a leskem skutečného stříbra. Nebula je šperkařská slitina budoucnosti! 

 

Více informací o kovu Nebula a výrobci Peter Stone se dozvíte v našem článku Peter Stone.

 

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty