Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

Fantasy tričko - Jezdci na dracích duel D/M

451

Duel - dva draci, dva jezdci, to je nekonečný souboj protikladů. Souboj, který nikde nezačíná a nekončí. Dva draci - dva jezdci, to je souboj na život a na smrt, je to dynamika, energie, která je pro přežití světa naprosto nezbytná. V keltských legendách jsou tito dva draci známí jako drak bílý a červený. Jejich souboj je nekonečný, neboť jsou oba stejně silní, oba vládnou velkou mocí. Tak, jako světlo nikdy nezvítězí nad temnotou a temnota nad světlem, tak nezvítězí nikdy ani jeden z draků nad tím druhým. V tomto souboji není vítězů a není poražených. Oba draci jsou zástupci důležitých sil a aspektů, které, ačkoliv stojí v protikladu (a vlastně právě proto), jsou naprosto nezbytné pro existenci tohoto světa a života všech bytostí na ní. Pokud by jeden z draků zahynul, náš svět by byl navždy ztracen.

Originální fantasy tričko, z něhož energie přímo sálá, je v barvě oranžovo - žluté. Tričko s dračími bojovníky pochází z luxusní dračí kolekce amerického výrobce The Mountain, jenž si zakládá na originalitě designů, vysoké kvalitě a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Trička tohoto výrobce mají certifikát OEKO-TEX®, který zaručuje, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky. I z tohoto důvodu mohou tato trička nosit i děti a lidé s citlivou pokožkou.

Fantasy tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, je celé batikované, fantasy obrázek zdobí přední stranu trička. Tisk obrázku je prováděn speciální patentovanou technikou (barvy jsou nanášeny na jednotlivá vlákna, tričko lze tedy bez obav roztáhnout, aniž by obrázek popraskal).

Velikosti a rozměry

S - šířka 48 cm, délka 69 cm
M - šířka 52 cm, délka 74 cm
L - šířka 56 cm, délka 80 cm
XL - šířka 60 cm, délka 80 cm

dětské velikosti
D/M - šířka 36, délka 55 cm
D/L - šířka 42 cm, délka 59 cm
D/XL - šířka 47 cm, délka 65 cm

Praní a údržba

40 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - max. 100°C
bělení chlorem - ne
sušení v bubnové sušičce - ne

LP

 

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty