Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Animal inside - Asijský drak (Dětská mikina)

585

Chceš ukázat co se v tobě skrývá? Řekni to dětskou mikinou z naší kolekce "Animal inside" s motivem asijského draka. Mikiny nabízíme v různých barevných provedeních.

Asijský drak je zobrazován jako tvor s jednou velkou hlavou a protáhlým dlouhým tělem. Jeho stavba těla vychází z hadů, i když má čtyři končetiny zakončené ostrými pařáty, které mu umožňují chůzi. Jelikož mají asijští draci obývat převážně vodní prostředí, mají často zobrazován ocas zakončený ploutví, což jim má umožňovat snazší pohyb ve vodě. Podobně i tvar jejich těla je uzpůsoben k životu ve vodě. Za hlavou se občas nacházejí malá zakrnělá křídla. Mnoho zobrazených draků křídla vůbec nemá, ale i přes to mají schopnost letu. V okolí draků jsou často zobrazovány blesky.

Dle pověstí jsou draci asijští spojeni s vodou a větrem. Podobně jako jejich evropští příbuzní mají schopnost sršet oheň, ale je využívána jen velmi zřídka, namísto toho přivolávají deště schopností kondenzovat vzdušnou vlhkost. V asijské kultuře jsou draci předmětem uctívání.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny