Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Divinity Anthology (Collectors Edition)

549

Balení obsahuje kolekci her Divinity a to: Divine Divinity, Beyond Divinity a Divinity 2: Ego Draconis.

Divine Divinity
Divine Divinity je nová RPG hra od Larian Studios. Hra je posazena do nového fantasy světa, kde hráč musí splnit svůj úkol v zemi rozvrácené korupcí a černou magií. Během svého dobrodružství bude mít hráč možnost svoji postavu vyvíjet, jako jeden z šesti charakterových typů a budete potkávat spousty lidí a fantastických bytostí. Hra je kombinací těch nejlepších prvků RPG her a tak se stane oblíbenou jak u nových, tak u hardcore RPG hráčů.

Beyond Divinity
Hlavní hrdina svádí neustálý souboj se zlem. Při boji s jedním mocným nekromancerem je uvrhnut do jiné dimenze, kde je jeho duše připoutána k temnému rytíři. Společně se musí vydat na dlouhé dobrodružství a zrušit kletbu, která je oba sužuje…

Divinity 2: Ego Draconis (Developers cut)
Příběh pokračování RPG Divinity se odehrává několik let po skončení Beyond Divinity, a dále rozvíjí historii světa Rivellon, kam opět přicestuje hlavní postava, která však trpí ztrátou paměti. Hrát začnete za bijce draků, resp. člena lovecké skupiny, cestující na hranice světa s cílem vyhladit přemnoženou populaci draků. Během hraní pak postupným zlepšováním vlastních schopností dosáhnete statutu tzv. dračího vládce, tedy zřejmě někoho, koho draci na slovo poslouchají.

Obsah balení:
- Hra Divine Divinity
- Hra Beyond Divinity
- Hra Divinity 2: Ego Draconis (Developers cut)
- CD Soundtrack z prvních dvou her
- Exkluzivní CD Soundtrack pro tuto edici (nevydané skladby)
- Vývojářský denník (133 stran)
- 2 plakáty
- 2 DLC kódy pro Divinity: Dragon Commander a Divinity: Original Sin
- 6 samolepek
- Steam klíče pro všechny 3 hry

Obrázky :

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty