Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

FILM/FANTASY Hobit: Bitva pěti armád/Prodloužená verze/5BRD (3D+2D)

1 133

Formát: 5x Blu-ray Disc, 2D+3D, Prodloužená verze
Žánr: Dobrodružný / Fantasy
Země: USA / Nový Zéland
Rok: 2014
Stopáž: 144 min
Režie: Peter Jackson
Předloha: John Ronald Reuel Tolkien (kniha)
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Luke Evans, Evangeline Lilly, Orlando Bloom, Hugo Weaving, Cate Blanchett, Christopher Lee, Benedict Cumberbatch, Lee Pace, Manu Bennett, Billy Connolly, Aidan Turner, Ian Holm, Mikael Persbrandt, James Nesbitt, Bret McKenzie, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Dean O'Gorman, Ken Stott, William Kircher, Jed Brophy, Mark Hadlow, Adam Brown, John Callen, Peter Hambleton, Stephen Hunter, John Bell, Ryan Gage, Lawrence Makoare
„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí.
Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel.
Disk 1 & 2 – Blu-ray 3D
• Prodloužená verze – část 1 & 2
Disk 3 – Blu-ray
• Prodloužená verze plus komentář filmových tvůrců včetně dokumentu
• Nový Zéland: Domovina Středozemě část 3
Disk 4 – Blu-ray
• Dodatky část 11:
Stahují se mračna
• Hobit: Historie natáčení – část 3
Vyprávění herců a členů filmového štábu vás přenese přímo na scénu. Vychutnejte si klíčové, nezapomenutelné a vtipné okamžiky z natáčení, kaskadérské kousky a zvláštní efekty.
Disk 5 - Blu-ray
• Dodatky část 12:
Na konci cesty
• Zapojte se do příprav jedné z největších filmových bitev, sledujte, jak se v rukách vizážistů, stylistů, maskérů, kostymérů a zbrojířů rodí nové filmové postavy, projděte neznámé říše a na konci cesty se přidejte k emotivnímu rozloučení filmařů se Středozemí.
Zvuk: český 5.1, ruský 5.1, anglický 7.1 DTS-HD, polský 5.1, maďarský 5.1
Titulky: české, turecké, řecké, chorvatské, ruské, estonské, anglické pro neslyšící, čínské, korejské, thajské, arabské, rumunské, polské, maďarské, hebrejské, portugalské, čínské zjednodušené
Obraz: 16:9, barevný

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty