Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Legenda o Mulan S.E.

188

Formát: DVD, Edice Disney klasické pohádky č. 25
Žánr: Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Drama
Země: USA
Rok: 1998
Stopáž: 88 min
Režie: Barry Cook, Tony Bancroft
Scénář: Rita Hsiao, Chris Sanders, Philip LaZebnik
Hudba: Jerry Goldsmith
Hrají: Ming-Na Wen, B.D. Wong, Sun-tek Oh, Eddie Murphy, Harvey Fierstein, Miguel Ferrer, James Hong, Pat Morita, June Foray, Miriam Margolyes, George Takei, Frank Welker, Gedde Watanabe, Cosma Shiva Hagen, Hannes Jaenicke, Horst Buchholz, Conan Lee, Jack Gilpin, John Walcutt, Chris Sanders, James Shigeta, Lea Salonga, Donny Osmond, Dana Lee
Starověká Čína. Ani Velká zeď nedokázala zadržet hordy bojovných Hunů, kteří napadli mírumilovnou Říši středu. Moudrý a mezi lidem oblíbený císař proto vyhlašuje mobilizaci - jeden muž z každé rodiny musí vstoupit do armády, která má v rozhodující bitvě odrazit vojska dobyvatelů. Mezitím se v jedné zapadlé vesničce připravuje poněkud rozjívená dívka Mulan na své první setkání se svatební dohazovačkou. Nejsvatějším úkolem každé mladé ženy jsou totiž vdavky a oddaná služba manželovi. Jedině v této roli přinese Mulan své rodině radost a úctu celé vesnice.
Naneštěstí Mulan je na tuctovou nevěstu trochu divoká a tak její setkání s dohazovačkou dopadne zcela katastrofálně. Tuhle holku si nikdo nikdy nevezme! A k dovršení rodinného neštěstí přijíždí do vesničky císařští verbíři. Starý otec Mulan bude muset nastoupit do armády, protože v rodině není žádný jiný muž. Ještě téže noci se Mulan rozhodne. Aby zachránila otce, ostříhá si vlasy, převlékne se za chlapce a narukuje. V nastávajících nebezpečných dobrodružstvích naštěstí nebude sama. S pomocí duchů rodinných předků a rodinného draka strážného zachrání Mulan Čínu před krvelačnými hordami divokých Hunů a pro sebe a svou rodinu získá úctu celé země.
Bonusy:
• Disneypédie: Mulanin svět
• Vynechané scény
• Z kroniky
• Zásnuby
• Zkíza pod mocí Shan-Yua
• Mulan a její odvážné sny
• Císařovo přání
• Vynechané písně a hudební videa
• Legrace s Mulan
Zvuk: 5.1 český, 5.1 anglický
Titulky: české, anglické
Obraz: 16:9, barevný

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty