Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

FILM / ANIMOVANÝ Legenda o Mulan

377

Formát: Blu-ray Disc
1998 / Animovaný, Dobrodružný, Rodinný / 77 minut / USA
Oslavte 15. výročí natočení slavného příběhu z dílny studia Disney Legenda o Mulan – nyní poprvé ve vysokém rozlišení obrazu a zvuku. Legendu o Mulan, trimufální příběh o česti, odvaze a rodinné pýše, si nyní můžete vychutnat v nově digitálně vylepšeném zvuku i obraze!
Původní animovaná Disney klasika kouzelně převádí starodávnou čínskou legendu v spektakulární filmovou událost. Prožijte si znovu zázrak a nadšení, když Mulan poručí tradici a přidá se k císařské armádě v doprovodu legračního dráčka Mushu. Dobrodružství Mulan přibedou až k boji o rodinnou čst a slávu a osud celé země s eocitne v jejích rukou. Vychutnejte si kouzlo a ušlechtilost legendy o Mulan jako nikdy před tím, nyní na Blu-ray!
Hrají: Ming-Na, B.D. Wong, Sun - tek Oh, Eddie Murphy, Harvey Fierstein, Miguel Ferrer, James Hong, Pat Morita, June Foray, Miriam Margolyes, George Takei, Frank Welker, Gedde Watanabe, Cosma Shiva Hagen, Hannes Jaenicke, Horst Buchholz, Conan Lee, Jack Gilpin, John Walcutt, Chris Sanders, James Shigeta
Režie: Barry Cook, Tony Bancroft
Hudba: Jerry Goldsmith
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 5.1
Titulky: české, anglické, slovenské
Obrazové formáty: 1,78:1 / 16:9
Bonusy:
• Vynechané scény
• Disney v zákulisí:
- Cesta začíná
- Cesta spisovatele
- Vzhled
- Výroba
- Digitální výroba
• Hudba a více

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty