Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Wyverna drak plyšový 46cm Folkmanis

2 518

- 7%

Plyšový drak Když jdeš večer spát, nebojíš se, že se objeví duchové či nejrůznější strašidla? Není však proč! Na pomoc ti již spěchá wyverna drak. Tento legendární okřídlený dvounohý plaz tě ochrání vždy a všude. Jeho orlích drápů se zalekne každá příšera. Na druhou stranu je ale tento plyšový drak velice mírumilovný a hravý. Můžeš se tak těšit na skvělá dobrodružství, která se svým novým kamarádem prožiješ!
Dopřejte svým dětem klidný spánek. Pocit ochrany jim dopřeje plyšový drak a maňásek na ruku v jednom. Tento maňásek draka má navíc pohyblivá křídla a jazyk, a proto je skvělou hračkou pro malé děti, neboť skvěle probouzí jejich představivost.
Maňásek draka je velký 46 cm a je vhodný pro děti od 3 let. Výhoda hry s maňásky spočívá zejména v širokých možnostech zábavy. Velký důraz se klade na kvalitu výrobních materiálů a co nejvěrnější zhotovení každého plyšového zvířátka. Folkmanis Wyvern dragon - wyverna či wiverna je legendární okřídlené dvounohé plazí stvoření obyčejně zobrazované v heraldice. Název je odvozený z anglického wyvere a starého francouzského wivre "zmije/had". Wyverna je považována za druh draka - jsou obvykle zobrazovány jako dvou dvounohý drak s dvěma křídly. Občas mají orlí drápy nebo blány na křídlech. Zbytek zobrazení je proměnný, občas má konec ocasu zakončený listem jako lopata (rýč). (zdroj: Wikipedia) - Folkmanis #2812

Kde koupit

  • Skladem
    Cena dopravy od 20 Kč
    Doprava zdarma od 2 500 Kč
    - 7%
    2 714 Kč 2 518 Kč

Historie ceny

Podobné produkty