Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image image image image image image image image

Fantasy soška - Drak přemožitel času

885

Tato fantasy soška symbolizuje neohroženost, absolutní moc a vědomí všech neomezených možností. Přijmi svá omezení, své strachy a nalezni opravdové Já a svou skutečnou svobodu. Život, smrt i čas jsou pouhou iluzí. Přemožitel smrti - přemožitel času
Tato fantasy soška s drakem a lebkou symbolizuje neohroženost, absolutní moc a vědomí všech neomezených možností. Tato symbolika se úžasně doplňuje s poselstvím symbolů lebek a kostí - více informací o této symbolice naleznete pod heslem Memento Mori, které v překladu znamená "Pamatuj na smrt". Tato fantasy soška s drakem nese své jedinečné poslání těm, co se rozhodli překročit svá omezení a stát se mocným Tvůrcem svého života.

"Přijmi možnost zániku, přijmi svůj strach ze smrti, projdi nejtemnějšími údolími své mysli, vyhledej svůj strach a postav se mu. Pokud půjdeš dostatečně hluboko a budeš svůj strach pozorovat, zjistíš, že je pouhou iluzí, stejně jako čas, stejně jako smrt. Ty nejsi své tělo (to je jen vypůjčená schránka, sloužící k manifestaci Tvého Vědomí zde na Zemi), ani mysl - jsi pouze Vědomí, a to je nekonečné a nesmrtelné. Toto zjištění Tě osvobodí, už nikdy nebudeš stejný. Zjistíš, že neexistují žádné skutečné překážky, jen omezení Tvé vlastní mysli. Tvé Vědomí je nekonečné a nesmrtelné. Můžeš dokázat absolutně cokoliv."

Tato nepřehlédnutelná fantasy soška může být skvělým dárkem pro každého milovníka fantasy! Soška je vyrobena z odolné pryskyřice, meč (sloužící k otevírání dopisů) je z neohebného kovu. Sošku možno postavit kamkoliv, výborně se však bude vyjímat na pracovním stole. Zajímavý nápad, neotřelý design, kvalitní zpracování. Obvykle je soška k dispozici ve více barevných variantách - v oranžovém či fialovém provedení - viz fotografie.

Materiál
pryskyřice - resin x kov

Výška x šířka sošky
21,5 x 13 cm

Délka meče
21 cm

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty