Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Drak Warrior s pohyblivou čelistí

419

Warrior je velmi inteligentní, umí fantasticky létat a má nejžhavější oheň ze všech draků. Všichni se ho bojí.

Warrior-válečník má největší a nejžhavější oheň ze všech draků, jeho drápy, zuby a ocas jsou nebezpečné zbraně, jeho největšími dary jsou jeho inteligence, taktické dovednosti a schopnost v předstihu pochopit situaci.

 

Každá figurka je originál.
Vhodné pro děti od 3 let.
Rozměry: 21×13×15 cm.

 

Figurky značky Schleich jsou vyráběné z kvalitní tvrdé gumy. Plasty ze kterých jsou tyto figurky Schleich vyrobeny splňují přísné evropské standardy.  Jsou ručně malované a to jim dodává na autentičnosti a kráse. Vysoká kvalita všech výrobků je snadno rozeznatelná od jiných plastových hraček - žádné nedolitky ani otřepy.

Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.V nabídce naleznete i ztracený svět dinosaurů, ale i běžně viditelná domácí nebo lesní zvířátka. V roce 2003 se začalo s výrobou bájných postav a rytířů.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty