Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image image image image

Drak s duhovým zrcadlem

542

Život je hra o právě jednom hráči, tento drak o tom ví své. Pohlédni do zrcadla, jež ti nastavil, a najdi dračí sílu uvnitř sama sebe. Co tvou sílu drží na uzdě? Je to strach? Poznej jej a překroč. Tento drak bude tvým průvodcem a rádcem. Překrásná fantasy soška draka s duhovým zrcadlem je skvělým dárkem pro každého milovníka fantasy. Tato fantasy soška vykazuje ty nejlepší rysy luxusního dárku s duší - precizní zpracování, nádherné barvy a důležité poselství, které soška draka přináší. 
Drak - neohrožený vládce sebe samého
Drak je představitelem neomezené vnitřní síly a moci, kterou však dovede používat s rozmyslem a uváženě. Drak nikdy neplýtvá energií na zbytečné a povrchní záležitosti, nehoní se za přeludy, jelikož přesně ví, co je pro něj důležité, a co už ne. Drak se nikdy nevysiluje zbytečnými souboji, dokáže sledovat svět i svoji vlastní existenci z nadhledu, ví zcela přesně, jaký je jeho cíl, a zná způsob jak ho dosáhnout. Díky tomu je jeho život mnohem jednodušší a plný radosti. Taková je skutečná moc a síla draka. 
Zrcadlo ukazuje mnohé věci
Duhové zrcadlo je jeho nejoblíbenější hračkou. S radostí jím míří na bytosti, jež si vybral, a baví se jejich nepochopením. Nyní ho namířil na tebe - nastavil ti zrcadlo, abys i ty nalezl dračí neomezenou sílu a moc ve svém nitru, uvnitř sebe samého. I v tobě je neomezená životní síla, kterou brzdíš svými nevědomými postoji, starými a nefunkčními vzorci myšlení a přesvědčení. Ty sám jsi svou vlastní brzdou. Drak tě prostřednictvím tohoto zrcadla nabádá, aby jsi tyto bloky odhalil, překročil svůj strach ze své vlastní síly a stal se svobodným, tím, kým jsi se zrodil. 
Varianty
Fantasy soška draka s duhovým zrcadlem je k dispozici ve více barevných provedeních - viz foto 03. Pokud máte zájem o konkrétní barevné provedení, napište svůj požadavek do poznámky ve vaší objednávce, pokusíme se vám vyhovět. Pokud vámi vybraný tip nebude k dispozici, pošleme vám ten, který k dispozici je.
Materiál
pryskyřice - polyresin
Výška x šířka sošky
15 x 15
Průměr duhového zrcadla
3,5 cm
 
 
LP

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty