Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Drak Fighter s pohyblivou čelistí

425

Ze všech draků je Fighter ten nejsilnější a nejdivočejší.

Svou neuvěřitelnou silou a ostnatým ocasem může způsobit strašlivou zkázu. Navíc je velmi agresivní a nevyhýbá se žádnému střetu.

Je poněkud pomalejší a ne moc šikovný, ale o to více je zuřivý a agresivní. Fighter je vždycky hladový a sní všechno, co chytí.

 

Každá figurka je originál.
Vhodné pro děti od 3 let.
Rozměry: 21×9×19,5 cm.

 

Figurky značky Schleich jsou vyráběné z kvalitní tvrdé gumy. Plasty ze kterých jsou tyto figurky Schleich vyrobeny splňují přísné evropské standardy.  Jsou ručně malované a to jim dodává na autentičnosti a kráse. Vysoká kvalita všech výrobků je snadno rozeznatelná od jiných plastových hraček - žádné nedolitky ani otřepy.

Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.V nabídce naleznete i ztracený svět dinosaurů, ale i běžně viditelná domácí nebo lesní zvířátka. V roce 2003 se začalo s výrobou bájných postav a rytířů.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty