Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image

Čínský drak, rek. jantar

189

Čínský drak je ve Feng Shui jedním z nejmocnějších tvorů. Představuje čistou energii jang, energie mužské, expanzívní, aktivní. Drak je ve Feng Shui jedním z nejmocnějších tvorů. Dokáže velice silně doplňovat energii, protože je silně jang. Je tak vhodný pro lidi spíše pasivní a pomalejší, a pro ty, kteří jsou unavení a chybí jim energie. Je třeba být však opatrný, protože příliš mnoho energie je stejně špatný extrém, jako příliš málo. Drak přináší podstatu života ve formě nebeského dechu, známého jako sheng chi. Má schopnost vyfukovat vesmírnou "chi" ve svém dechu. Drak má být ve východní části bytu a to tak, aby viděl na tygra – takže v nějaké vyšší poloze. Není dobré dávat draka do ložnice, protože drak je silný jang – a v ložnici je naopak vhodné mít více jin.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Soška čínského draka je vyrobena z rekonstruovaného jantaru, který je vyroben z lisovaných úlomků pravého jantaru. Nejedná se tedy přímo o pravý jantar, který je podstatně dražší.

Délka x šířka x výška sošky
7 x 2,5 x 5,5 cm

 

LP

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty