Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Bayala - duhové zvířátko Damarai

289

Tato dračí slečna je nejen velmi roztomilá, ale také legrační. Ráda mluví o svých každodenních dobrodružstvích a výborně napodobuje všechny druhy zvuků.

Damaraina křídla jasně září všemi barvami duhy, když ráno odlétá navštívit své přátele i když se večer vrací domů do svého dračího stromu po vydatném dračím jídle.

Každá figurka je originál.
Vhodné pro děti od 3 let.
Rozměry: 15×18×8,5 cm.

Figurky značky Schleich jsou vyráběné z kvalitní tvrdé gumy. Plasty ze kterých jsou tyto figurky Schleich vyrobeny splňují přísné evropské standardy.  Jsou ručně malované a to jim dodává na autentičnosti a kráse. Vysoká kvalita všech výrobků je snadno rozeznatelná od jiných plastových hraček - žádné nedolitky ani otřepy.

Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.V nabídce naleznete i ztracený svět dinosaurů, ale i běžně viditelná domácí nebo lesní zvířátka. V roce 2003 se začalo s výrobou bájných postav a rytířů.

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty