Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image

Taška velká fantasy - Vodní drak a elfka

885

Máte rádi mystiku, magii Matky Přírody, lesní tvory, byliny, kameny, stromy, kouzla a tajemství? Pak se vám tato fantasy taška bude určitě líbit. Elfové jsou bytosti, kteří velmi dobře rozumí přírodním cyklům, fázím Měsíce a jeho vlivu, kouzelným a léčivým bylinám, léčitelství, účinkům kamenů, stromům a všem lesním bytostem. Elfové mají vysoce vyvinutou intuici a jsou proto skvělými průvodci pro každého, kdo se zabývá tajemnem, přírodní magií a věštěním, ale i pro ty, kteří milují přírodu a chtějí ji chránit. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří milují mocnou magii Matky Přírody, lesní tvory, byliny, kameny, stromy, kouzla a tajemství, tato taška se vám určitě bude líbit.

Nádherná luxusní fantasy taška s oblíbeným motivem vodního draka a elfky, potěší srdce každého fantasy nadšence. Taška se zdobenou klopou je uzavíratelná na dva suché zipy, vnitřek ještě navíc na klasický zip. Uvnitř tašky je jedna menší kapsa na zip, popruh je nastavitelný. Po obou stranách tašky jsou dvě kapsy uzavíratelné na suchý zip (ideální na mobil či klíče). Motiv je vyroben pomocí speciální techniky, která zaručuje vysokou odolnost.

Motiv Vodního draka a elfky navrhla uznávaná umělkyně, paní Anna Stokes. Pokud jste si tento design oblíbili, podívejte se na další produkty s designem Vodní drak a elfka.

Výška x šířka tašky
26  x 40 cm

Délka popruhu (min x max)
60 x 122 cm

Materiál
bavlna, koženka, kov

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty