Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Tibetské vonné tyčinky Tibetský drak

129

Přejete-li si u sebe doma vytvořit eroticky nabitou atmosféru, využijte této unikátně sestavené směsi hned několika himalájských rostlin s afrodiziakálními a posilujícími vlastnostmi. Vůně šafránu a santalu je posilující a inspirativní. Tradiční tibetské vonné tyčinky Tibetský Drak jsou vyrobeny dle starodávných receptur ze směsi ručně sbíraných a sušených himalájských bylin a dřevin. Tyčinky jsou vyrobeny pouze ze 100% přírodních produktů, neobsahují žádné přidané látky, esenciální oleje, ba ani lepidla nebo bambusové dřívko, proto jsou křehčí než klasické vonné tyčinky. Směsice 30 druhů vonných bylin a dřevin, použitá pro výrobu těchto tyčinek je osvědčenou kompozicí, určenou jak pro rozličná duchovní cvičení, tak pro intimní chvíle ve dvou. Vůně je charakteristicky dřevitá se stopou santalu.

Vonná kompozice obsahuje tyto hlavní ingredience:
Šafrán - povzbuzuje lidského ducha, dodává mu pocit blaženosti a radosti, má afrodiziakální účinky, prohlubuje sexuální prožitek. Vůně šafránu má opojné účinky, posiluje intuitivní schopnosti, které umožňují vhled do budoucnosti. Bývá spalován při různých formách věštění. 
Bílý santal - nejoblíbenější vykuřovadlo pro meditace a duchovní cvičení. Vůně uvolňuje a zastavuje tok myšlenek, otevírá ducha příjmu spirituálních vhledů.
Červený santal - oblíben pro své afroidiziakální a posilující účinky. Vůně je sladce dřevitá, příjemná.

Země původu
Nepál - Kathmandu

Obsah balení
37 vonných tyčinek

Délka tyčinky
20 cm

 

LP

 

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty