Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image

Magnetka - Dračí kříž

119

Poselství této dračí bytosti se týká fenoménu vládnutí nebo také ovládnutí. Nejde však o nadvládu, nýbrž o vládnutí sama sobě a uchopení své skutečné moci nad životem. Úžasná fantasy magnetka s drakem - Pánem Kříže, je skvělým dárkem pro každého fantasy nadšence. Nejedná se však pouze o zajímavou dekoraci, lze z ní vyčíst velmi cenné poselství.
Tajemství vládnutí
Poselství této dračí bytosti se týká fenoménu vládnutí nebo také ovládnutí. Nejde však o nadvládu, nýbrž o vládnutí sama sebe a uchopení své skutečné moci nad životem. Klíčem k pochopení je právě symbol keltského kříže. Ve středu kříže se ukrývá kopie tohoto draka - jeho vlastní stín. Tento stínový odraz (chcete-li stínová bytost) na sebe může brát mnohé podoby. Tato stínová bytost bývá původcem celé řady potíží, překážek a myšlenek plných pokušení. Je to právě náš stín, kdo nám znemožňuje postup na cestě vpřed, i když tolik chceme. Je to právě náš stín, kdo nás táhne za nohu zpět právě ve chvíli, kdy jsme připraveni vrhnout se vstříc nějaké životní výzvě.
Stínová bytost a její působení
To, že v nás stínová bytost skutečně žije a působí lze poznat jednoduše. Něco chceme, ale nejsme schopni pro to něco udělat, přejeme si změnit svůj život, změnit sama sebe - ale neděláme pro to nic - co kdyby, ale, možná, a co když, jenže, ale.... poznáváte tato slova? K ovládnutí stínové bytosti je třeba pochopit jednu věc - tato bytost není naším nepřítelem. Tato stínová bytost není ďáblem, pokušitelem, není ničím mimo nás, není od nás oddělena. Stínová bytost je naší nedílnou součástí a přeje si být přijata. K tomu, abychom ji mohli přijmout, musíme nejdříve vystopovat, jakým způsobem a v jakých situacích se tato bytost projevuje, jaká jsou její témata. Pozorujte se! Bedlivě a pečlivě se poslouchejte, jak mluvíte, co říkáte, jak reagujete. Vznikne-li ve vašem myšlení rozpor, poznáte-li na která témata reagujete odporem - narazili jste na projev vašeho stínového já. Zaměřte se na tuto oblast. Proč vám ta která věc vadí? Jaký je skutečný důvod? Buďte k sobě upřímní. Ptejte se tak dlouho, dokud se nedoberete kořenu pravdy. Obvykle se za různými negativními postoji schovává pocit méněcennosti, nebo nějaká forma strachu (např. z nepřijetí či odmítnutí, ztráty, apod.). Můžete toho však objevit mnohem více. Vydejte se svému stínovému já naproti, zjistěte, co skutečně potřebujete. Nebojujte s ním, pochopte ho, učte se od něj, spolupracujte.
Přijetí stínu - cesta k mistrovství
Pochopením, přijetím a spoluprací se svou stínovou bytostí se doberete výsledku, který jste neočekávali. Stín postupem času začne blednout a všechna energie, která se v něm celé roky zdržovala, se přelije do vašeho skutečného Já. Tehdy objevíte svou moc, uchopíte ji, a budete skutečně vládnout. 
Rozměry
9 x 6,5 cm
 
LP

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty