Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image

Fantasy pohár - Dračí rod

297

Dračí pohár je k dispozici za zlevněnou cenu. Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Dračí pohár k nám dorazil s ulomenou spodní částí. Tu jsme slepili, krásně drží, spoj je téměř neznatelný - viz foto. Ubezpečujeme, že prasknutí či opětovné ulomení nehrozí. Jinak je pohár zcela v pořádku.

Výjimečně krásný, precizně vyrobený dračí pohár v oblíbeném designu "Dračí rod" bude originálním dárkem pro každého milovníka fantasy žánru.  Pohár je vyroben z tvrzené pryskyřice, do níž je vsazen vyjímatelný kalich z nerezové oceli. Pohár je zdoben dvěma ozdobami v podobě plastické čočky se zalitým obrázkem. Design navrhla uznávaná umělkyně Anne Stokes. Pokud jste si tento motiv oblíbili, pak vás možná budou zajímat i další produkty s motivem Dračí rod.

Kalich či pohár je odedávna symbolem sjednocení lidí a jejich spojení, které je stejné jako mezi člověkem a božskou silou a mezi člověkem a vše zásobující přírodu. Nacházíme jej jako magicko-rituální předmět u mnoha kultur. Symbolizuje ušlechtilejší, vyšší síly, vyšší vibrační rovinu, vyzvedává všechno obyčejné na úroveň božského, vše spojujícího.

Rozměr (výška x průměr)
20 x 6,5 cm

Materiál
pryskyřice

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty