Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image

Hodiny fantasy - Černý drak - Pán kříže

1 185

Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence. Nepřekonatelné, nádherné, tajemné a nepřehlédnutelné hodiny s černým drakem - Pánem kříže budou fantastickým dárkem pro každého skutečného fantasy nadšence. Visací hodiny jsou vyrobeny z odolné pryskyřice, jsou zpracovány velmi kvalitně. Na zadní straně hodin se nachází perforovaná destička pro snadné pověšení. Součástí balení jsou i šroubky, které budete pro pověšení potřebovat. Napájení 1AA baterie (není součástí balení).

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země, je vládcem temných sil. Je pánem destrukce, ale i tvoření. Nyní se rozhodl přinést světu poselství - poselství mocného symbolu rovnoramenného kříže. Tento kříž je klíčem k dosažení rovnováhy, která vede ke svobodě a absolutní Moci nad svým životem. Keltský kříž nabádá k ovládnutí světla i temnoty, k přijetí a sjednocení všech protikladů, jež existují ve světle i tmě lidského ducha a vědomí.

Více informací o symbolu Keltského kříže, naleznete pod heslem Keltský kříž. Pokud Vás černý drak zaujal, doporučujeme Vám mrknout na další produkty s tímto krásným tvorem.

Materiál
tvrzená pryskyřice, kov

Rozměry (výška x šířka)
37 x 26 cm

Hmotnost
1,468 g
 

Kde koupit

  • Info v obchodu
    Cena dopravy od 0 Kč
    Doprava zdarma od 1 300 Kč
    1 185 Kč

Historie ceny

Podobné produkty