Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it
image image image image image image

Čínská zvonkohra Mocní Draci, barva černá

221

Zvonkohra s čínskými draky není jen krásnou dekorací, je taktéž hudebním nástrojem. Výrobce musel mít skvělý hudební sluch a smysl pro harmonii, neboť tento typ zvonkohry vypráví příběhy. Zvonkohra s čínskými draky není jen krásnou dekorací, je taktéž hudebním nástrojem. Výrobce musel mít skvělý hudební sluch a smysl pro harmonii, neboť tento typ zvonkohry vypráví příběhy. Zvonkohra je složena ze skleněných trubic černé barvy, přičemž každá má na sobě nádhernou malbu čínského draka. Trubic je celkem 5, takže pět draků! Drak je symbolem harmonie, štěstí a úspěchu. Je jedním z nejsilnějších zvířat čínské mytologie. Představuje duchovní kvalitu, sílu, moudrost a vůdčí schopnosti. Jediný drak se pyšní těmito vlastnostmi, zde jich máme dokonce pět!

Skleněné trubice jsou vyrobeny z tenounkého skla, takže zvuk je velmi čistý a položený vysoko, přičemž každá trubice vydává po úderu dřevěného kolečka jiný tón - společně pak tvoří dokonalou symfonii. 

Zvonkohru můžete zavěsit kamkoliv, kde proudí vzduch a kde bude v bezpečí. Není určena pro venkovní prostory. Sami Číňané ji často věší do chodeb a prostorů mezi místnostmi, a to tak, aby si kolemjdoucí zamyšlení členové domácnosti měli možnost, při střetu se zvonkohrou, uvědomit Přítomnost a uvedli se znovu do stavu bdění. 

Materiál
sklo x dřevo x bavlna

Celková délka zvonkohry 
60 cm

Délka trubic
21 cm

 

 

 

Kde koupit

Toto zboží již nemůžeme nikde najít.

Historie ceny

Podobné produkty